Kendimi kötü hissediyorum

Bulunduğun bölüme bağlı benim ihtisasım Uçaksavardı ve L70 Topları, radarı ve jeneratörün eğitimini aldım fakat eğitimden ve atıştan sonra sadece normal komutanların verdiği işleri yapıyorsun ve zaman öldürmeye çalışıyorsun. Ben hava kuvvetlerindeydim ve hava kuvvetleri biraz daha rahat karaya göre.
Ben de Jandarma Komandoydum valla bizim de fena değildi (cezaevi ve karakoldan bin kat iyidir.)

Hava ve Deniz oldukça rahat, kıyak. Ben Kara Kuvvetleri'nde 5 ay Doğu'da Hudut birliğinde askerlik yaptım. Hemen hemen her hafta bir denetleme, bir olay olurdu. 2200 rakım, 5 ay boyunca dışarıya toplam 4 defa çıktım o da revir faaliyeti için. Özellikle Kasım ayı çok sert geçti soğuktan ötürü. İkmal yok, asker az, yapılacak iş bitmiyor da bitmiyor...

Hava ve Deniz oldukça rahat, kıyak. Ben Kara Kuvvetleri'nde 5 ay Doğu'da Hudut birliğinde askerlik yaptım. Hemen hemen her hafta bir denetleme, bir olay olurdu. 2200 rakım, 5 ay boyunca dışarıya toplam 4 defa çıktım o da revir faaliyeti için. Özellikle Kasım ayı çok sert geçti soğuktan ötürü. İkmal yok, asker az, yapılacak iş bitmiyor da bitmiyor...
Senin ki baya sıkıntılı geçmiş ama ne kadar da kötü olsa da o ortam hiç bir zaman hiç bir yerde bulunmuyor :)

@furkannbey Ben 1'inde terhis oldum bugün yarın iş bulup başlayacağım. Bir şey yapmadan duramıyorum bile, orada o kadar çok alıştık ki sürekli bir işe koşmaya. Üstelik Muhabere Sınıfı olmama rağmen bu kadar koştum...
@Sezgin Öztokcan Ufaktan pişmanlık geliyor ikinci altı ay uzatması mı yapsaydım diye ama şartlar cidden kötüydü...

@furkannbey Ben 1'inde terhis oldum bugün yarın iş bulup başlayacağım. Bir şey yapmadan duramıyorum bile, orada o kadar çok alıştık ki sürekli bir işe koşmaya. Üstelik Muhabere Sınıfı olmama rağmen bu kadar koştum...
Hayırlı olsun benim bacakta ki sorundan ötürü market, kargo işleri vs yapamıyorum :/ şuanlık yeni şeyler öğrenmeye çalışıyorum ama sıkıcı

@Sezgin Öztokcan Ufaktan pişmanlık geliyor ikinci altı ay uzatması mı yapsaydım diye ama şartlar cidden kötüydü...
Ben çok pişman oldum ya ikinci altı ay uzatmadım diye ama en azından şu anda güzel bir işim var her hayırda bir şey her şerde bir hayır var derler.

Geri
Yukarı