Kendimi kötü hissediyorum

Arkadaşlar kendimi bazen kötü hissediyorum. Kendimi mutlu etmek için film, dizi, oyun oynuyorum yemek, içecek yiyor ve içiyorum fakat gene de faydası olmuyor. İçimde hep kötü bir his oluyor. Bu his cidden bunaltıcı, bir şey yapasım da gelmiyor bu yüzden. Nasıl çözebilirim bu problemi mi?

Bazen kötü düşüncelerden kurtulmak gerekir mesela hep kötü şeyler, kendini üzücek şeyler düşünür/dinlersen her zaman depresif birisi olursun.

Evde nasıl spor yapabilirim ki hocam?

Evde gitar var, bir ara başlayacaktım fakat YouTube'dan kurs bulamamıştım, önerdiğiniz video serisi var mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben bu iki seri ile hobi olarak çalacak kadar öğrendim bir süreliğine ruh halinizi değiştirir.

Sevdiğin veya rahatlatıcı müzikler eşliğinde yürüyüş deneyebilirsin.

Yoga yapabilirsin.

Yakınlarını ziyaret edebilirsin.

Kitap okuyabilirsin.

Evde nasıl spor yapabilirim ki hocam?
Dışarıda açık havada spor yapın. Evde ise eğilme egzersizi yapın mesela. Ben bazen evde 30 kez çömelip kalkıyorum. 5 dk dinlenip tekrar 30 kez çömelip kalkıyorum. Çok basit, ayaktayken çömelip kalkacaksınız. Suquat deniyor bu harekete. Belli bir sayıdan sonra bacaklar yanmaya başlıyor. Bolca kan dolaşımı da oluyor bu hareket sayesinde.

Geri
Yukarı