Kendimi nasıl sevebilirim?

Ahmetty

Decapat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, ben Ahmet. 19 yaşındayım hukuk okuyorum ve yaklaşık 3 ay önce sevgilimden ayrıldım. Önceleri öz güvenim gayet yerindeyken sevgilimin beni eski sevgilisiyle kıyasladıktan sonra kendimi farklı hissetmeye ve her şeye takmaya başladım. Kız arkadaşlarım ortamlarda hep yakışıklı olduğumu söyler hatta normal arkadaşlıktan daha ötesine gitmek isterlerdi şimdi ise kendimi sevemiyorum ve garip hissediyorum. Sizce bu durumdan nasıl kurtulabilirim? Cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Malum ilişki yaşanmış. Önce ilişkini kabullenip anıların ile barışarak adım at. Yıpratan toxic bir ilişkin olmuş, bunlar iz bıraksa da genelde çok olgunlaştırır, bunları keşfetmek için de dediğim gibi kabullenip ilerlemen lazım. Sisli bir ufuk gibi düşün, zaman geçtikçe sisler çekile çekile daha da olgunlaştırıyor bu ilişki seni. Üniversite hayatın da olduğundan bu gibi şeyleri aşmak oldukça kolay, sadece istemen lazım. Arkadaşların ile vakit geçir, yer yer kendine de zaman ayır. Bir süre sonra kendinin farkına varıp eskisinden daha da özgüvenli olursun.

T
Malum ilişki yaşanmış. Önce ilişkini kabullenip anıların ile barışarak adım at. Yıpratan toxic bir ilişkin olmuş, bunlar iz bıraksa da genelde çok olgunlaştırır, bunları keşfetmek için de dediğim gibi kabullenip ilerlemen lazım. Sisli bir ufuk gibi düşün, zaman geçtikçe sisler çekile çekile daha da olgunlaştırıyor bu ilişki seni. Üniversite hayatın da olduğundan bu gibi şeyleri aşmak oldukça kolay, sadece istemen lazım. Arkadaşların ile vakit geçir, yer yer kendine de zaman ayır. Bir süre sonra kendinin farkına varıp eskisinden daha da özgüvenli olursun.
Teşekkür ederim gerçekten çok güzel yazmışsınız😁

Geri
Yukarı