Kendimi Tükenmiş Hissediyorum

TEOG korkulacak bir sınav değil ama bu sizin gireceğiniz ilk resmi sınav olacak, endişesini yaşamanız normal. Liseye geçiş bir süreçtir ama şunu da unutmayın sizin kaderinizi belirleyecek yerler içerisinde önce Üniversite ardından Lise gelir. Bunun için YGS - LYS sürecinde daha stresli zamanlar yaşayacak olmanız cabası. Sınavında başarılar dilerim darısı bizim gibi üniversiteye hazırlanan arkadaşlara inşallah :)

TEOG korkulacak bir sınav değil ama bu sizin gireceğiniz ilk resmi sınav olacak, endişesini yaşamanız normal. Liseye geçiş bir süreçtir ama şunu da unutmayın sizin kaderinizi belirleyecek yerler içerisinde önce Üniversite ardından Lise gelir. Bunun için YGS - LYS sürecinde daha stresli zamanlar yaşayacak olmanız cabası. Sınavında başarılar dilerim darısı bizim gibi üniversiteye hazırlanan arkadaşlara inşallah :)
Birisi de benim bu 3. denemem olacak ama neden umursamıyorum...

Öncelikle geçmiş olsun. Bu gibi durumların olması çok normal. Yoğun bir dönemde olduğun için böyle düşünmüş olabilirsin. Ama bunları halledebilirsin. Belli bir yaşa gelmişsin. Daha iyi günlerin olacak. Bence gününü planla. Planlı ve düzenli olarak çalış. Bu sadece sınavlar ve dersler için değil. Biraz kafa dinlemek iyi gelebilir. Başarılar dilerim.

Demolition, The Master, Knight Of Cups. Bunları izleyin. Tükenmişliğin ne kadar muazzam bir duygu olduğu gerçeği ile tanışın. Harika filmler.

Bu filmler yolunu kaybetmiş bir adamın aslında çok güzel farkındalıklar içinde olabileceğini çok güzel gösteriyor. Tabii ki temel temennim bir an önce bu duygudan kurtulabilmenizdir. Ben sadece sinematik açıdan çok güzel işlenebilen bir duygu olduğunu belirtmek istedim aynı zamanda.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı