Kıl dönmesi ameliyatı deneyimim

Tuvalete girdim ve temizlediğimde kan gördüm panik oldum fakat pansumandaki bezde kan yoktu dikişler zarar görmüş müdür?

@reddline
Dostum kapalı ameliyat olduğun için o ameliyat hakkında tek bilgim yok. En iyisi doktoruna sorman olur. Açık ameliyat olsan yardımcı olurdum.
Değerlere bakıyorlar muhtemelen, aneztesi doktoru için önemli şeyler bunlar.
@reddline Tuvalet işinizi nasıl hallediyorsunuz benim kalçamda pansuman olduğu için temizlemekte zorlanacağım gibi duruyor.
Ben açık ameliyat olduğum için eğilemiyordum bile. Maalesef babam siliyordu 1-2 haftalığına öyle oldu.

Son düzenleme:
Dostum kapalı ameliyat olduğun için o ameliyat hakkında tek bilgim yok. En iyisi doktoruna sorman olur. Açık ameliyat olsan yardımcı olurdum.

Ben açık ameliyat olduğum için eğilemiyordum bile. Maalesef babam siliyordu 1-2 haftalığına öyle oldu.

Ben de çok zorlandım. Zaten otururken bayağı canım yandı. Resmen ağlayacaktım ki ağrı eşiğimde yüksek benim. Az önce mesaj attım doktora geri döner.

Kıl dönmesi hastalığı maalesef böyle. Kapalı ameliyat biraz daha zor.
Az önce hastane raporunu okudum dren konuldu yazıyor fakat ne taburcu edilirken ne de ameliyattan çıktığımda dren vardı acaba yanlış bilgi işlenmiş olabilir mi ?

Cidden ne iğrenç bi hastalık bu :/

Cerrahi bölgede çok hafif şişlik ciddi bir durum mudur annem pansuman yaparken söyledi dikişin en üst kısmında hafif şişlik olduğunu fakat ben dönüp baktığımda anlamadım bile.
Hocam dediğim gibi ben açık ameliyat oldum. Sizin ameliyat yönteminiz ile bir bilgim yok. Ne desem yanlış olur.

Hocam dediğim gibi ben açık ameliyat oldum. Sizin ameliyat yönteminiz ile bir bilgim yok. Ne desem yanlış olur.

Hocam dün sabaha doğru dikişin göz kararı ile 2Mm'lik bir kısmı açılmıştı tuvalete girince de az kanadı bugün de kanadı ama çok daha az. Sizce bugün duşa girsem sudan kaynaklı daha tam kapanmamış kısma bir şey olur mu veya su temas edince çok yakar mı?

Hocam dün sabaha doğru dikişin göz kararı ile 2Mm'lik bir kısmı açılmıştı tuvalete girince de az kanadı bugün de kanadı ama çok daha az. Sizce bugün duşa girsem sudan kaynaklı daha tam kapanmamış kısma bir şey olur mu veya su temas edince çok yakar mı?
Doktor ne zaman girebilirsin dedi? Ben 2 hafta sonra girmiştim.

Geri
Yukarı