Kılıç ile Soru-Cevap

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İskender Polat'dan daha vatansever ve daha icraatkâr bir adamdı Gladio'yu izleyin, Gladioyu kendi emri altına almaya çalıştı ama başaramadı doğal olarak devamı oldu.
Evet izledim, en başlarda iyi bir insandı ama sonradan Gladio yapılanmasının emrinde olduğunu fark ediyor, ve herşey bozuluyor bidaha da zaten vatanseverliği kalmıyor. O sadece Türkiye'yi yönetmek istiyordu.

İskender Polat'dan daha vatansever ve daha icraatkâr bir adamdı Gladio'yu izleyin, Gladioyu kendi emri altına almaya çalıştı ama başaramadı doğal olarak devamı oldu.
Yanlışınız var hocam. İskender başta o söylediğinzi gibiydi lakin sonradan gözünü para bürüdü. Hepsini geçtim vatanını seven böyle konuşur mu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Daha yazmadığım çok şey var. İskender ülkeyi ele geçirse düşmanlarla iş birliği yapacak kadar acizdir.

Adıma açılan soru cevap konusunda bile hararetli şekilde Kurtlar Vadisi konuşuluyor, nereye gitsem bir yerlerden açılıyor konu 😄

Arkadaşlar şunu söyleyeyim, bu forumda ki tek Vadici Yusuf kardeş değildir bunu bilin, siz anladınız yani böyle bir konu oldumu etiket atın cendere ile spawn olurum :D
Yanlışınız var hocam. İskender başta o söylediğinzi gibiydi lakin sonradan gözünü para bürüdü. Hepsini geçtim vatanını seven böyle konuşur mu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Daha yazmadığım çok şey var. İskender ülkeyi ele geçirse düşmanlarla iş birliği yapacak kadar acizdir.

İskender bir yerden sonra bitiyor, kimse ona destek olmazsa arkasında durmazsa ölüp gidicek duruma geliyor. Ama Allah var en sağlam düşmanlardan biriydi.

Arkadaşlar şunu söyleyeyim, bu forumda ki tek Vadici Yusuf kardeş değildir bunu bilin siz yeter :D
Ben baştan sona 2 kez izledim her gün de izlediğim kesitleri toplasan 2-3 saat yapar 👍

İzlediğim tek yerli dizidir bu arada. Ezel'i de maalesef ilk 34 ü izleyip bırakmıştım. Adam akıllı baştan sona izlediğim KV ve KVP, her gün kesitlerini izlediğim de KV, KVP ve Muhteşem Yüzyıl.

İş birliği değil fakat gladio ile iç içe sokacaktır gözünü devleti idaresini yönetmek bürüdü desek daha doğru olur Apoya suikast düzenleyen adam neden terörü desteklesin bi olaylar dönmüş belli ki senaryo tam oturmamış o kısımda tabi bunun gerçekte yaşandığına dair söylemler var.

İş birliği değil fakat gladio ile iç içe sokacaktır gözünü devleti idaresini yönetmek bürüdü desek daha doğru olur Apoya suikast düzenleyen adam neden terörü desteklesin bi olaylar dönmüş belli ki senaryo tam oturmamış o kısımda tabi bunun gerçekte yaşandığına dair söylemler var.

Apoya suikast düzenliyor evet ama o zamanlarda Gladio'nun emrind olduğunu bilmiyordu. Sonradan anlayınca tek isteği ülkeyi yönetmek oluyordu.

Veli Küçük'ü oynadıysalar haklısın. Başka karakter düşündülerse İskender hain. Bence de hain.

Dizide de Feller'in iti oluyor çok yazmadığım var diziyi izleyen anlar dediklerimi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı