Mr.Acar ile Soru Cevap

Neşeli Enginar

Kilopat
Makaleler
23
Gelelim Acar yetkilimize :)

• En sevdigin kelime nedir?
  • Hangi meslegi yapmak istemezsin?
  • Hayat felsefeni hangi cümle ya da slogan özetler?
  • Technopat senin icin ne ifade ediyor?
  • En son gördügün rüya neydi?
  • Beni seviyor musun?
Sevgiler :)

• En sevdiğim kelime "hak" sanırım, emin değilim.
  • Kesinlikle satış elemanı (danışmanı) ve garsonluk. Bana sorarsanız, müşterilerin kısa süreliğine satın aldığı köle gibi geliyor bu meslekte çalışan insanlar. Umarım bu iki mesleği kimse istemeyerek çalışmak zorunda kalmasın. Çok az bir kesimdir ama bu tür işi sevenlere de bir şey demiyorum :)
  • Felsefeyi fazla sevmem ama sevdiğim 3 güzel sözü paylaşmak istedim. Yalnız bu sözleri direkt hayat felsefem değil. Hayat felsefeme uygun bir cümle bulamadım açıkçası :D
    • "İçine fikir yürüterek girmedikleri bir durumdan insanları fikir yürüterek çıkartamazsınız" -Jonathan Swift.
    • "İyi davranışlar küçük fedakarlıklardan oluşur." -Ralp Waldo Emerson.
    • "Sözcükleri ağzınızdayken yutmak onları daha sonra yemekten daha iyidir" -Franklin D. Roosevelt
  • Boş zamanlarda takıldığım bir mecra. Çok çok büyük bir anlamı yok açıkçası. Yani Sosyal gibi internet ortamına çok bağlanmama kanaatindeyim. Bazen öyle bir yazılar görüyorum ki kanım donuyor.
  • En son 4 gece önce çok büyük savaşın içinde olduğumu gördüm. Kıyamet gibiydi ama sıradan bir rüya :)
  • Cevap vermeme gerek yok sanırım.
    😘

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı