Shinrai ile Soru Cevap

Neşeli Enginar

Kilopat
Makaleler
23
Senin Oreki oldugunu yeni farkettim :)
Aslinda en merak ettigim soru ve en önemlisi en yukarida :)

• Eski nickin neden silindi ya da neden yok?
  • Sevgi sence nedir?
  • Nickinin anlami nedir? (Google yardimci olmadi)
Sizler de soru sorabilirsiniz arkadasimiza.

Sevgiler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim de, saçma sorularım var.
*Kaç ceza aldın?
*Technopat ile nasıl tanıştın?
*Hangi marka telefon kullanıyorsun? (Telefon kullanıyorsundur diye düşünüyorum)
*Hiç PC topladın mı?

Senin Oreki oldugunu yeni farkettim :)
Aslinda en merak ettigim soru ve en önemlisi en yukarida :)

• Eski nickin neden silindi ya da neden yok?
  • Sevgi sence nedir?
  • Nickinin anlami nedir? (Google yardimci olmadi)
Sizler de soru sorabilirsiniz arkadasimiza.

Sevgiler :)

Ben Oreki değilim. İmzamı sanırım anlamadın. Birkaç ay önce olayla ilgili açtığım konuyu takip ediyordun. O yüzden gerçeği bildiğini düşünüyorum. Bu noktada konuyu açma sebebinin ne olduğu büyük önem arz ediyor.

Hatalı bir işlem yapıldığı için eski mesajlarım Oreki adı ile gözüküyor.
Çünkü Shinrai isimli eski hesabim Oreki ile birleştirildi. Bu hatalı işlemden sonra ben de yeni hesap açtım.

İlk olarak bazı mesajlarım Oreki adı ile gözükmeye başlamıştı. Bunu yönetim ekibine belirtmek için bir konu açtım. Ama konu garip bir şekilde onaylanmadı. Bir kaç gün sonra hesabima giriş yapamadım. Böyle bir hesabın olmadığı uyarısı alıyordum. Bunun üzerine aynı bilgiler ile yeniden hesap açtım. Mikail Fidan-Oreki ve ben bu konu hakkında özel olarak görüştük. Meydana gelen bir hata sonucu sistem hesaplarımızı birleştirmiş. Malesef bu işlem geri alınamıyor.

Oreki buna inanmadı. Ve Sosyal kullanmayı bıraktı. Ben gamsız olduğum için kullanmaya devam ediyorum.

Burada sanırım gizli bir mana var. Beni ne olarak gördüğünü bilmiyorum. Bu öznel bir kavram olmadığı için benzer görüşlerimiz olduğunu tahmin ediyorum.

Kullanıcı adım Japoncada güven anlamına geliyor.

Nasıl öyle bir şey oldu yahu?

Sistemde bir hata olduğu söyleniyor. Gerçek olup olmadığını sizin takdirinize bırakıyorum.

Benim de, saçma sorularım var.
*Kaç ceza aldın?
*Technopat ile nasıl tanıştın?
*Hangi marka telefon kullanıyorsun? (Telefon kullanıyorsundur diye düşünüyorum)
*Hiç PC topladın mı?

Öncelikle saçma ve gereksiz olduğunu düşündüğünüz soruları neden sordunuz?
Bu sizi neden ilgilendiriyor? Mantıklı bir neden sunarsanız, cevap vermeyi düşünebilirim.

Oreki miymiş arkadaş? Öyleyse ben Oreki'yi tanıyamamışım 😯

Arkadaşın kullanıcıları yanlış bilgilendiriyor. Ben Oreki değilim. Yaklaşık iki senedir bu isimle sosyal kullanıyorum. Çok fazla yazım yanlışı olan mesajımı düzenledin. Bunu bilmen gerekiyor.
Bu tabiri kullandığın için iki laf söylemekte bize düşer. Sanırım eskiden yetkin yüzünden kendini dizginliyordun.
Son zamanlarda çok fazla uygunsuz yorumun var. Sosyal kullanıcıları seni yanlış tanımış. Eskiden açtığım konulara çok yardımcı olurdun. Bu yüzden sana saygım vardı. Ama hakaretlerinden sonra eskisi gibi düşünmüyorum.
Umarım eski saygın haline geri dönersin.

Bunların üstüne ne düşündüğün umrumda değil tarzı bir yorum yapmanı bekliyorum. Uygunsuz cevap verdiğin sosyal kullanıcıları genel olarak bu şekilde düşünüyor. Ama sanırım onlarda umrunda olmaz. Seni bilmem ama ben yanlış yaptığımı düşündüğüm zaman pişmanlık ve üzüntü duyarım.

Bu yüzden son zamanlarda kendilerine yaptığım ağır ve kırıcı yorumlardan dolayı @GR|S isimli kullanıcıdan özür dilerim.

Geçmişte yaşanan hatanın üstüne benzer bir olay yaşanınca öfkelenip kırıcı yorumlarda bulundum.
Gözlemlerime göre bana haksız ceza verenin @painkiller olduğunu sandığım için bu konuda onu suçladım. Bunun yanlış olduğu ortaya çıktı. Bu yüzden kendisinden özür dilerim. Ama aynı konuda ceza alması gereken bir yorumu raporlamıştım. O kullanıcının neden ceza almadığı konusunda hala şüphelerim var.

Kendisinin ceza yerine insanları önce uyardığı söyleniyor. Ama Hakaret ve Uygunsuz Uslup gibi yaptırım gereken konularda bu davranışın yanlış olduğunu düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı