Kılıçdaroğlu: Kul hakkı yiyenler ile asla helalleşmeyeceğiz

Kaliteli muhalefetten kastım Ümit Özdağ Muharrem İnce gibi

Kaliteli muhalefet mi(!)?

Konu ile ne alakası var ayrıca?

Konu başlığı Kemal Kılıçdaroğlu ve onun söylemi olan bir yerde ben neden Ümit Özdağ veya Muharrem İnce'den bahsedeyim? Ve tekrar söyleyim: Onları kaliteli muhalefet olarak görmüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl yani, sermayeye el mi koyacakmış?

Kemal Kılıçdaroğlu'nun seçim şarkısı bu olsa gerek :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@ZCPS21 @Estar Abi
Neye güldüğünüzü merak ediyorum.

Kaliteli muhalefet mi(!)?

Konu ile ne alakası var ayrıca?

Konu başlığı Kemal Kılıçdaroğlu ve onun söylemi olan bir yerde ben neden Ümit Özdağ veya Muharrem İnce'den bahsedeyim? Ve tekrar söyleyim: Onları kaliteli muhalefet olarak görmüyorum.
Senin için tek kusursuz akp zaten görmemen normal.

Senin için tek kusursuz akp zaten görmemen normal.

Ümit Özdağ Oğuzhan Uğur'un programına katıldı geçen hafta izledin mi onu? Ben orada sadece nefret görüyorum yüksek tondan bağırma görüyorum gazetecilere olsun soru soranlara olsun fırça atma görüyorum çözüm göremiyorum. Umut ışık göremiyorum. Tek söylemi sığınmacılar olan bir vekil görüyorum.

Önümüzde ki Perşembe Muharrem İnce katılacakmış Babala TV'ye bakalım o nasıl bir sınav verecek.

Not: Ümit Özdağ'ın belgesiz bilgisiz sürekli ithamlarda bulunması ve bunları kanıtlamaması yüzünden de beğenmiyorum. İYİ partiden ayrılırken bir kamyon iddia attı ortaya halen 1 tanesini bile kanıtlamadı. Siyaset böyle yapılmamalı bana göre.

Dede yıllardır seçim kaybedip bizi malum kişinin eline bıraktın. Bu ne oluyor? Hak olmuyor mu? Önce bizlerle helalleşmen gerekiyor bu durumda.

Yeni konular

Geri
Yukarı