Kılıçdaroğlu: Kul hakkı yiyenler ile asla helalleşmeyeceğiz

Teröristler ile iş birliği yapıp bunu demesi ironik olmuş.
Teröristler ile işbirliği konusunu açma bence.

cozum_sureci.jpg
CPnncb2UcAAOoeb.jpg

Ya kısaca siz teröristleri destekliyorsunuz desene. En fazla şehidi AKP zamanında verdik, en çok sivil kayıpları AKP zamanında yaşadık, 2015'te kaç kere bomba patlamış bir baksana.
Bomba neden patlar? İş birliği yapmazsın, Amerika'ya, örgüte diz çökmezsin, işte o zaman bomba patlar, askerlerimiz şehit edilir. Ne kadar diz çökmezsek o kadar saldırırlar bize. Sen diyorsun ki; Hem teröristleri destekliyor AKP, hem de desteklemediği için saldırıyorlar. Sizin halinize acıyorum.

CHP genel başkanı kılıçdaroğu, kul hakkı yiyenler ile asla helalleşmeyeceğiz dedi.
Ayrıca bu ifadeleri de kullandı:

"Bunlar kaynakların tamamını beşli çetelere veriyorlar, bay Kemal beşli çeteler alacak ve millete vereceğiz. Kul hakkına girenlerle asla helalleşmeyeceğiz.
Kooperatif marketlerde fiyatları düşürdük diyorlar, bu kuruluşun gübre fabrikası var. Eğer düşüreceksen orada düşür. Neden çiftçiyi mağdur ediyorsun?"

Kaynak:
Ara helalleselim!

Helallese helallese neler olacak acaba, bu ulkede gercekten oy verecek kimse goremiyorum.

Ya kısaca siz teröristleri destekliyorsunuz desene. En fazla şehidi AKP zamanında verdik, en çok sivil kayıpları AKP zamanında yaşadık, 2015'te kaç kere bomba patlamış bir baksana.
9. sınıfa giden çocuğun 2015'de olan olaylardan nasıl haberi olsun, boş konuşuyor işte :D. O zamanlar bombalar patlarken, kendisi daha ilkokula gidip harfleri öğreniyordu.

Özkan'ın yaveri olup kendini ünlendirmeye falan çalışıyor sanırım. Kendisinin bile inanmadığı, geçerliliği olmayan kelimelerle cümle kurmaya çalışıp, kendisini haklı çıkartmaya çalışıyor yavrucak.

Bomba neden patlar? İş birliği yapmazsın, Amerika'ya, örgüte diz çökmezsin, işte o zaman bomba patlar, askerlerimiz şehit edilir. Ne kadar diz çökmezsek o kadar saldırırlar bize. Sen diyorsun ki; Hem teröristleri destekliyor AKP, hem de desteklemediği için saldırıyorlar. Sizin halinize acıyorum.
Şu an bomba patlamıyor Türkiye'de. AKP o zaman PKK'ya diz mi çöktü? Kendi sözlerinle çelişiyosun. 15 yaşında çocuksun, insanlara acıyorum diyorsun. Sen burada Özkan'ın yaverliğini yapıp, saçma sapan cümleler kuracağına; okulunu düşün. AKP seni kurtarmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı