Kılıçdaroğlu'nu neden sevmiyorsunuz?

Merhaba hiçbir siyasi görüşüm yok. Malum parti olmasın yeter diyorum sadece. Ama kılıçdaroğlunu çoğu kişi sevmiyor ve dalga geçiyor sebebi nedir?

Adam daha atasözü. Söyleyemiyor aga.

Algı yapılmasıyla alakası yok algıyı sadece hükümet mi yapiyor. Muhalefetin eli armut mu topluyor,adamın kapasitesi yok. Ben yeterli görmüyorum. Bu kadar yıldır kaybederek o koltukta oturması bile bir sebep. Boşuna savunmayın artık yeter kardeşim.
12 senedir inan, kim olursa olsun o seçimleri kazanmazdı. Türkiye'de hiç bir parti ya da lider tek başına Recep Tayyip Erdoğan'ı deviremez ve de öyle oldu zaten.

Adam daha atasözü. Söyleyemiyor aga.
Oy kullanacak adayda daha cümle yazamıyor.

Algı yapılmasıyla alakası yok algıyı sadece hükümet mi yapiyor. Muhalefetin eli armut mu topluyor,adamın kapasitesi yok. Ben yeterli görmüyorum. Bu kadar yıldır kaybederek o koltukta oturması bile bir sebep. Boşuna savunmayın artık yeter kardeşim.

Bana sadece şuna cevap verin hocam. O 13 seçimi Muharrem İnce kaybetse çok başarısız mı olmuş olacaktı? Veya Mansur Yavaş? O sıralarda AKP milletin gözünü boyamış durumdaydı. Ölürüm de AKP'ye veririm diyen kişi sayısı on milyonlarcaydı. Bir referandum vs. olurken ''Ülkeme nasıl faydası olacak, acaba muhalefet ne diyor bir baksam mı? '' demek yerine, ''REİS yaptıysa doğrudur, bas gitsin'' kafasında olan insanlar aday maday tanır mı sizce? Kemal Kılıçdaroğlu'nun şanssızlığı AKP döneminde gelmiş olması. Keşke böyle olmasaydı da insanların bu kadar ön yargısı olmasaydı.

AKP'nin 20+ senedir başımızda olmasının en az 10'undan sorumlu. Her seçimde olmazsa giderim dedi, gitmedi. İnsanların hırslarını bilemezsiniz. Yani Kemal Bey baktığınızda çok yavan bir hayat sürüyor.. Putin de öyle ama adamın ne manyak hırsları var. Ha gelir de ülkeye Atatürk'ten sonra hayrı dokunan tek başkan olur, sözlerimi geri alır, özür dilerim.. yoksa, kusura bakmasın, orada oturmayı hak etmiyor.. oturtanlarda farklı değil.. adam CHP'yi mükemmel muhalefet partisi yaptı, amacı hiç bir zaman hükümet olmadı. Şimdi de değil de, zorla yapacaklar işte..

Geri
Yukarı