Kılıçdaroğlu'nu neden sevmiyorsunuz?

Merhaba hiçbir siyasi görüşüm yok. Malum parti olmasın yeter diyorum sadece. Ama kılıçdaroğlunu çoğu kişi sevmiyor ve dalga geçiyor sebebi nedir?

Fikirleri ve görüşleri bana uymuyor daha doğru dürüst konuşma yapamayan bir adamı Cumhurbaşkanı olarak görmek istemem.

Bana sadece şuna cevap verin hocam. O 13 seçimi Muharrem İnce kaybetse çok başarısız mı olmuş olacaktı? Veya Mansur Yavaş? O sıralarda AKP milletin gözünü boyamış durumdaydı. Ölürüm de AKP'ye veririm diyen kişi sayısı on milyonlarcaydı. Bir referandum vs. olurken "Ülkeme nasıl faydası olacak, acaba muhalefet ne diyor bir baksam mı? " demek yerine, "REİS yaptıysa doğrudur, bas gitsin" kafasında olan insanlar aday maday tanır mı sizce? Kemal Kılıçdaroğlu'nun şanssızlığı AKP döneminde gelmiş olması. Keşke böyle olmasaydı da insanların bu kadar ön yargısı olmasaydı.

Ne alaka hocam. Kim bu kadar seçim kaybetse gözümde başarisizdir. Adamın neyini gördünde bu kadar övuyorsun. AKP'ye oy verenleri AKP'den kendisine çeviremedi bu başarisiz olduğunu gösterir, siyasette bu şekilde birini savunmak saçmalık. Senin yaptiğin gözümde AKP'yi yuceltip Kılıçdaroğlunu acindirmaktan başka bir şey değil. Yanlış donemde doğmusmuş, bana ne kardeşim ben şimdiye bakıyorum. Ne diyeyim, 100 yıl sonra gelseydi ne iyi başkan olurdu deyip kkye mi vereyim.

Vaad veriyor, fikir sunuyor, her şeyi düzeltmek için uğraşıyor ama bu adam iktidar olamazsa dediklerini hiç bir türlü gerçekleştiremez.
12 yıldır kaybedebilir, karşısında ki adam dünya tarihinin görmüş ve görebilecek olduğu en güçlü ve oy potansiyaline sahip siyasi adaylardan birisi çünkü.
Sadece bu zamana kadar tek başına değil Kılıçdaroğlu, emin ol Atatürk bile gelseydi partinin başına, Recep Tayyip Erdoğan karşısında tek başına kazanamazdı.
Atatürk bile tek başına kazanamazdı kısmına kadar ciddiyetle okudum 🤣

Ben CHP'li değilim ama bence Kılıçdaroğlu mütavazi, hak yemeyen, her kesimi kucaklayan, bağırıp çağırmayan çok beyefendi bir adam. Son belediye seçimlerinde büyük başarı yakaladı ama bence en büyük başarısı CHP'yi değiştirmesi ve Cumhuriyet ayarlarına yakın konuma getirmesi. Eski CHP cidden çok kötüydü. Statükocu, yobaz ulusalcı, değişime kapalı, başkalarını hor gören, küçümseyen bir yapıya dönüşmüştü CHP ve bunu bir nebze Kılıçdaroğlu kırdı. Ben açıkçası CHP'li olmamama rağmen Kılıçdaroğlu'nu beğeniyorum. Ha bu arada siyasetin gençleşmesi de taraftarıyım. Şu an bu gece doğan sonuçtan oldukça memnunum. Güzel günlerin bizi beklediğini umuyorum.

Aynen, Atatürkcülerden arındı. Yanına sezgin Tanrıkulu gibi bir t*rorist sevdalisini aldı. İyi başkan oldu mantiğa bak.

Ne alaka hocam. Kim bu kadar seçim kaybetse gözümde başarisizdir. Adamın neyini gördünde bu kadar övuyorsun. AKP'ye oy verenleri AKP'den kendisine çeviremedi bu başarisiz olduğunu gösterir, siyasette bu şekilde birini savunmak saçmalık. Senin yaptiğin gözümde AKP'yi yuceltip Kılıçdaroğlunu acindirmaktan başka bir şey değil. Yanlış donemde doğmusmuş, bana ne kardeşim ben şimdiye bakıyorum. Ne diyeyim, 100 yıl sonra gelseydi ne iyi başkan olurdu deyip kkye mi vereyim.

Halkta suçlu. Sadece muhalefeti suçlayarak hiçbir yere varamazsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı