Kılıçdaroğlu'nu neden sevmiyorsunuz?

Asıl tam tersi halkı suçlayamazsin. Halkı yonetenleri, yönlendirenleri suçlarsin. Onlara kapı açamayanları,onları dinlemeyeni suçlarsin.

Kimse kimseye zorla oy verdirtmiyor. Özgür iradenle veriyorsun oyunu. Türk halkının zeka seviyesi 90 değil 100 olabilseydi emin ol bu iktidar bu kadar uzun zaman kalamazdı hatta belki hiç seçilmezdi bile.

Partiye nerede örgüt sempatizanı, solculuğu azınlık milleyetçiliğine çevirip Atatürk'e laf atanı hatta adını bile söyleyemeyeni, bulunduğu konumla cebini dolduranları getirip hiçbirisine de partiye destekleri var diye ağzını bile açamaması. Bu adam Türk tipi SJW, yersen. "Helalleşme" adı altında kayışı koparanlardan.

Sezgin Tanrıkulu gibi sempatizanları, İlgezdi'ler gibi rüşvetçileri partiden şutlamadığı sürece bu adama sevgi ve sempati duymam. Oyumu da sırf Akşener'in hatrına alacak zaten.
O kadar haklısın ki. Benden ilk seçimde bu adama oy yok.

Kazanamazdı hocam.
Ya bırak hocam. Atatürk 1000 kat zorlu durumlardan çıkmış. Atatürk olsa konu bir kere buraya gelmezdi. Aç bir Nutuk oku, okuyup bunları yazdıysan anlayarak bir daha oku. Atatürk'ün yanında ne mevcut Cumhurbaşkanının ne KK'nın esamesi okunur. Adam senin bugün yaşayacağın her şeyi 100 yıl önceden kelimesine kadar anlatmış. La havle.

Kılıçdaroğlu değil, kim olsaydı işler zor olurdu. Çünkü hükümeti yönetenler ne iyi, ne akıllı, onların hangi akıla hizmet ettiğini biliyorsunuz, bunu anlatmaya gerek yok, ve onlara da oy verenlerin hangi zihniyetler olduğunu biliyoruz. Bunca süreç boyunca manevi ve maddi olarak ülke çökme durumuna geldiği için onları bugüne kadar besleyenlerde yavaş yavaş anlamaya başladı. Bu yüzden aslında kaybedecek, yani karşısında kimin olup olmadığı değil.

Adam en azından üniversite mezunu 🤔

resim_2023-03-06_222448051.png

Kimse kimseye zorla oy verdirtmiyor. Özgür iradenle veriyorsun oyunu. Türk halkının zeka seviyesi 90 değil 100 olabilseydi emin ol bu iktidar bu kadar uzun zaman kalamazdı hatta belki hiç seçilmezdi bile.
Aynen. Kendinizi avutmaya devam edin. Muhalefetinin başarisizligini halka yayın. En büyük suçluyu halk yapinda tam olsun.
Gene kaybedecek, ben hatta seçimin 2. Tura kalmasını bile çok az ihtimal görüyorum. KKye oy vermemek için o kadar neden var ki. 2 ay sonra ağlarsiniz artık. Neden KK aday olduğunda kimse sesini çikarmadi diye.

12 yıldır kaybetmesine rağmen halen daha kazanacağına inanıyor.
Bir vaad vermiyor, bir fikir sunmuyor, bir şeyleri düzeltelim diye halkın karşısına gelmiyor.
İlle de benim koltuğum diyor.
Yaş 80'e dayanmış, bu adam ne gençlerin ne de ülkenin halinden anlıyor. Aqp'nin favori adayı.
Kılıçdaroğlu sadece Başbakanlık seçimini kaybetti, onun dışında hiç bir zaman kendisi aday olmadı.

Aynen. Kendinizi avutmaya devam edin. Muhalefetinin başarisizligini halka yayın. En büyük suçluyu halk yapinda tam olsun.
Gene kaybedecek, ben hatta seçimin 2. Tura kalmasını bile çok az ihtimal görüyorum. KKye oy vermemek için o kadar neden var ki. 2 ay sonra ağlarsiniz artık. Neden KK aday olduğunda kimse sesini çikarmadi diye.

20 yıl boyunca seçilip her gün başarısız olmaktansa hiç seçilmeyip başarısız olup olmayacağını görememiş olmak daha iyidir. Bu farkı anlayabildiğin ve kendini geliştirip yaşında büyüdüğü zaman gelip tartışırsın bu konuları. Keza sana fikrini soranda yok ki açıklama yapıyorsun.😅

20 yıldır medya bu adamların elinde. İstedikleri kişiye çok rahat bir şekilde manipülasyon yapabilirler. Devletin bütün olanakları imkanları akların elinde. İnsanlar seçim kazanamadı diyor da o ortamda rteye karşı kimse kazanamazdı. Ben 2 yıl bir anadolu şehrinde çalıştım. Bazı insanlar tanıdım hali itten beter ama hala reis diyor.

Geri
Yukarı