Kilo alamıyorum

1 yıl önce bende 58 kiloydum, kilo alamıyordum, sonra gece yiyip uyuma alışkanlığı kazandım şimdi 70 kiloyum. Tavsiyem uyumaya yakın bir şeyler yiyin ve bunu düzenli yapın. Gün içinde de iyi beslenin tabii ki.

Bisiklet falan sürüyor musun her gün.

Yok kanka tüm gün yatıyorum. 10 dakika boy uzatma sporu yapıyorum bu ara ama 100 kalori veriyormuşum en fazla.
1 yıl önce bende 58 kiloydum, kilo alamıyordum, sonra gece yiyip uyuma alışkanlığı kazandım şimdi 70 kiloyum. Tavsiyem uyumaya yakın bir şeyler yiyin ve bunu düzenli yapın. Gün içinde de iyi beslenin tabii ki.

Kanka bir bilsen neler yiyorum. Zaten uyumayı da düzene soktum 10 da yatıp 8 gibi kalkıyorum uyumadan önce yemiyordum normalde bir deneyim ama ne yiyeceğimki yemek yok evde tost falan hiç sevmem.

Metabolizmadan da olabilir, hastalığınız vb. şeylerde olabilir, doktora ve diyetisyene giderseniz belki bir şeyler öğrenebilirsiniz. Ve aburcubur, tatlı vb. şeyler ile kilo almaya çalışırsanız; bu sağlıksız kilo alma olur.

Zaten dediğim gibi benim sivilce problemimde var(bütün kötü özellikler bende evet) o yüzden yemiyorum aburcubur.
Diyetisyene gidebilirsin ama düzelmezsede o kadar takma kafana kilolu olmaktan çok daha iyidir emin ol.

Kanka çok takmazdım zaten ama giydiğim kıyafet uymuyor, çok cılızım çubuk kraker gibi duruyorum :D. benim olmam gereken kilo 70 ama ben 15 kilo daha azım şu an Vikipedia'da zayıf olarak gözüküyorum.

Yok kanka tüm gün yatıyorum. 10 dakika boy uzatma sporu yapıyorum bu ara ama 100 kalori veriyormuşum en fazla.

Kanka bir bilsen neler yiyorum. Zaten uyumayı da düzene soktum 10 da yatıp 8 gibi kalkıyorum uyumadan önce yemiyordum normalde bir deneyim ama ne yiyeceğimki yemek yok evde tost falan hiç sevmem.

1 tam ekmek arası ekmek. Bu şekilde 85 kiloyum.

Yeni konular

Geri
Yukarı