Kilo alamıyorum

freas

Hectopat
Bu kab kadar pilav makarna bulgur + salatalık tavuk yiyorum genellikle ama yine de asla kilo almıyorum gainer veya protein tozu hangisini hangi markayı tercih etmeliyim seri yardım + metobolizmam hızlı.

Dosya Ekleri

• 1701109668930.png
    1701109668930.png
    84,8 KB · Görüntüleme: 50
Hardline Gainer güzeldir. Günde 40 ar gramdan 5 ölçek 2 sabah 1 öğlen/idman sonrası 2 akşam içersin. Ve shake yapabilirsin ben zamanında gainerı shake yaparak içiyordum yüksek kalorili tahin/yulaf/cicibebe/fıstık ezmesi vb. baya işe yarar. Sadece gainerı çok uzun tutmamaya çalış 2 ay kullansan kafi içinde protein kadar şeker de var.

Bahaneler bahaneler...
50 kilodan 84'e çıkmış biri olarak şunu söyleyebilirim metabolizmam hızlı lafı sadece yeterince yemediğini gizlemek için uydurulmuş bir bahanedir(eğer sağlığını tehdit düzeyde bir şey yok ise).

Hocam ne anlatıyorsunuz? 60 kilodan 70 kiloya aynı yaptığımı yaparak 1.5 ayda çıktım.

Hardline gainer güzeldir. Günde 40'ar gramdan 5 ölçek 2 sabah 1 öğlen/idman sonrası 2 akşam içersin. Ve shake yapabilirsin ben zamanında gainerı shake yaparak içiyordum yüksek kalorili tahin/yulaf/cicibebe/fıstık ezmesi vb. bayağı işe yarar. Sadece gainerı çok uzun tutmamaya çalış 2 ay kullansan kafi içinde protein kadar şeker de var.

Çogu kişi gereksiz diyor ama bende almayı düşünüyourm

Hocam ne anlatıyorsunuz? 60 kilodan 70 kiloya aynı yaptığımı yaparak 1.5 ayda çıktım.

Çogu kişi gereksiz diyor ama bende almayı düşünüyourm
Günlük karbonhidrat miktarı 600gr pirinc pilavını eş değerdi galiba mantıklı mı değil mi siz karar verin. Kalori hesabı da yapabilirsin günlük kalori ihtiyacının 400-500 üstünde alsan yeter.

Yeni konular

Geri
Yukarı