Kilo vermek istiyorum

Esycomp

Centipat
Daha fazla  
Selamlar. Yaşım 19, boyum 1.87 veya 1.88 civarında. Kilom 105, diyet yapıp kilo vermek istiyorum ama hemen pes ediyorum. Bir anlık heyecanla başlayıp bırakıyorum. Kilo vermem için nasıl beslenmem gereklidir? İnternet üzerinde diyet listeleri var fakat hiçbirine güvenmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aç kalarak kilo vermeye çalışıyorsanız normal.
Yavaştan yavaştan kendinizi ödüllendirerek diyet yapın.
Az az yiyin.
Canınız mı çekti azıcık yedikten sonra bırakmasını bilin.
Atıyorum bu hafta 1 kilo vereceğim deyip, eğer 1 kilo verirseniz kendinizi bir tatlıyla ödüllendirebilirsiniz.
Böyle böyle yavaş yavaş arttıra arttıra ilerleyerek yapabilirsiniz.
Aksi takdirde hemen yemeği şekeri kesip diyet yapması zordur.

Az az yiyin.
Atıyorum bu hafta 1 kilo vereceğim deyip, eğer 1 kilo verirseniz kendinizi bir tatlıyla ödüllendirebilirsiniz.

01.01.2022 tarihinde sigarayı bıraktım ve tam anlamda sürekli su içerek yaptım bunu fakat sigarayı bıraktığım zaman sıkıntıdan içtiğim sigara bana sıkıntıdan yediğim yemek olarak geri dönüş yaptı ve ben yemek yemeyi alışkanlık haline getirdim iyice benim canım ne zaman sıkılsa mutfakta buldum kendimi aslında kilo almamın asıl nedeni gece yemek yemek ve karnım tok olsa bile bir şeyler yemek bunu durdurmanın yolunu arıyorum diyebiliriz.

01.01.2022 tarihinde sigarayı bıraktım ve tam anlamda sürekli su içerek yaptım bunu fakat sigarayı bıraktığım zaman sıkıntıdan içtiğim sigara bana sıkıntıdan yediğim yemek olarak geri dönüş yaptı ve ben yemek yemeyi alışkanlık haline getirdim iyice benim canım ne zaman sıkılsa mutfakta buldum kendimi aslında kilo almamın asıl nedeni gece yemek yemek ve karnım tok olsa bile bir şeyler yemek bunu durdurmanın yolunu arıyorum diyebiliriz.
Çok iyi anlıyorum seni.
Bunun tek çaresi ilgilenecek bir şey bulmak.
Yemek yemeyi bile unutursunuz bende öyle olmuştu.
Atıyorum oyun oynamak biriyle konuşmak dışarı çıkmak vsvs.
Siz sıkıldığınız için yemek yiyorsunuz.

Çok iyi anlıyorum seni.
Bunun tek çaresi ilgilenecek bir şey bulmak.
Yemek yemeyi bile unutursunuz bende öyle olmuştu.
Atıyorum oyun oynamak biriyle konuşmak dışarı çıkmak vsvs.
Siz sıkıldığınız için yemek yiyorsunuz.

Kesinlikle katılıyorum ilgilendiğiniz için teşekkür ediyorum ilgenecek bir şey bulacağım.

Az az yiyin.

1 haftada 1 kilo verdikten sonra ödül olarak tatlı yerse o 1 kiloyu geri almış olmaz mı?

Geri
Yukarı