Kilo vermeye çalışıyorum

Hocam bu izlediğiniz diyet sürdürülebilir değil maalesef. Başlangıçta hızla kilo verirsiniz ama bir süre sonra gün içinde halsiz hissedersiniz, daha az hareket edersiniz ve yağ yakımı bir yerden sonra oldukça azalır. Planlı bir şekilde azalta azalta gitmek daha iyidir.
Bu şekilde 2 kez 20 kilo verdim, hatta technopatta konum var. Kilo verirken yaşadıklarımı yazmıştım. 10-15 gün oldu diyete başlayalı, halsiz hissettiğim gün sayısı 1-2'dir en fazla. Halsiz hissedince 1 adet meyve yiyorum. Bol su içiyorum. Hala kesmezse 1-2 adet bisküvi.

Oruç tutsana güneş karanana kadar hiçbir şey yeme,ramazanda örneğin ben 5 kilo verdim rahat, abur cubur ve fastfood yemeyi bırakarak.

Peki ekmek şeker hakkında ne dusunuyorsunuz? Azaltmali veya hiç yememeli miyiz? Bende vermeye çalışıyorum ama ekmekten ve şekerden vazgeçemiyorum.

Peki ekmek şeker hakkında ne dusunuyorsunuz? Azaltmali veya hiç yememeli miyiz? Bende vermeye çalışıyorum ama ekmekten ve şekerden vazgeçemiyorum.
Şeker'i tamamen bıraktım ben. Sadece meyve yiyorum. Ekmeği ise çok az yiyorum. Kahvaltıda çeyrek ekmek yiyorum. Diğer öğünlerde 0 ekmek.

Yeni konular

Geri
Yukarı