Kim böyle köpek istemez ki ? ( Haçiko )

Okumaya üşendim birisi anlatabilir mi ? :D
Şimdi adamın bir köpeği varmış adı haçiko'muş bu köpek adamla beraber metroya gidiyormuş köpek adamı saati saatinde bekliyormuş bir gün adam geri gelmemiş kalp krizi geçirmiş ölmüş ama köpek hala beklemiş 9 yıl beklemiş ve oda ölmüş.

Şimdi adamın bir köpeği varmış adı haçiko'muş bu köpek adamla beraber metroya gidiyormuş köpek adamı saati saatinde bekliyormuş bir gün adam geri gelmemiş kalp krizi geçirmiş ölmüş ama köpek hala beklemiş 9 yıl beklemiş ve oda ölmüş.
Teşekkür ederim beni büyük bir zahmetten kurtardın :D Vay be 9 yıl hiç üşümemiş mi o hayvan ? Ne yapmış orda 9 sene?

Akita beslemeyen anlayamaz, zamanında hem erkek hem de dişi 2 tane akita inu yetiştirdim. Tabi o zamanlar köpek yetiştirmede çok acemiydim ama benim akitalar gibisini bu ülkede görmedim. Köpeklerim ölünce çok üzülmüştüm. İsteyenler buradan bakabilir fotoğraflarına.

Maki_48 - Petarkadaş

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı