Rehber Kimler Xbox almalı kimler PlayStation almalı?

Başkaları ne yapıyor bilemem ancak ben yatarak oynuyorum. Masa başında nasıl yatarak oynayayım? Birkaç ay laptoptan oynamaya çalıştım skolyozum ilerledi, boyun düzleşmesi meydana geldi. Ben rahat edemeyen kişiler için böyle bir yorumda bulundum, herkes PC başında rahat edemeyecek diye bir şey yok.

TV alacak bütçeye sahip olamadan bir süre önce bende montirden konsol oynadım. Tabii fark olarak masa başında değildim yine yatarak oynuyordum tek sorun monitör ekranı küçüktü. Parası olanların 4K TV almasını öneririm. Bende 40" boyutunda 4K TV aldım çok çok daha iyiyim şu an.

Hocam oyuncu koltuğunu geriye doğru yatırsanız aynı rahatlığı yakalarsınız diye düşünüyorum ama dediğiniz gibi herkesin durumu farklı isteyen istediği gibi oynasın.

Starfield'i çıkarırken bizi aptal yerine koydukları için nefret doluyum o oyuna. Sürekli şu kadar gezegen olacak geziceksiniz falan deyip de her şeyi Fast travel ve loading screenlerle geçiştiren oyun mu olur?

Ben de sinirliyim zaten ve hiçbir şekilde yaptıklarını savunmam. 1000 gezegen yerine 10 gezegen yapmamaları saçmaydı zaten. 93 meta beklerken 83 zaten fiyasko ancak gene de eğleniyorum oynarken. Sırf oyun beklenti altında çıktı diye çöp olmuyor. @xefe

Başından beri doğru düzgün tartışmaya çalıştım bende aslında ama gcg ve xefe biraz fazla aksiydi.

Starfield'ıma laf etmeseydin eritebilirdim ama o gemi çoktan kalktı. :D
Yine lafı bana atmışsın ya bundan sana sinirleniyorum. Aksi olan sendin.

Yine lafı bana atmışsın ya bundan sana sinirleniyorum. Aksi olan sendin.

Bana da beğenmedim atmışsın. Sony başkanına da aynısını yaparsın artık :D

1708527694181.png

1708527738421.png

Bana da beğenmedim atmışsın. Sony başkanına da aynısını yaparsın artık :D

Eki Görüntüle 2122440

Eki Görüntüle 2122441
Erken gelebilir. Ki ben özel oyun özeldir diyorum. Hangi mesajına atmışım bi gösterebilir misin? Bethasda ve activison blizardın özel oyun yapmasına sonuna kadar karşıyım. O firmaları xbox almamalıydı. Özel oyun yayınlanmayabilir zaten 2 senedir güzel oyunlar yayınlanıyordu. Xboxda hiç güzel oyun yok o ne olacak 😃

Ben oyuna çöp mü dedim :) sadece kötü dedim.
Çöp denilen yorumları beğendiğin için sizi etiketledim.
Hocam eski şeyler bu dedikleriniz. Yani day one gelmeyecek çoğu oyun. Bunu herkes diyor bi siz savunuyorsunuz. Sizi fanboy yerine koymuyorlar, siz fanboysunuz
Belki bana fanboy demeseydin aksi olmazdım ne dersin? @gcg1803

Ayrıca gamepass'e kaliteli 3. parti aaa oyun gelmiyor diyordunuz dead island 2 gelmiş.

Geri
Yukarı