Kioxia Exceria 1TB SSD alınır mı?

300 lira daha verip bunu alabilirsiniz:
Gen4 ve NVMe 1.3
Ayrıca, okuma/yazma değerleri çok daha üstün.

N11 satıcılarına hiç güvenmiyorum ya 2 kere ürün sipariş ettim ikisi de çakma geldi.
https://www.amazon.com.tr/Kingston-...ocphy=1012763&hvtargid=pla-1274050451661&th=1 mis gibi Kingston yapıştır. Veya yapıştırma gümrük falan varmış =/

Güzel ürünmüş yorumlara baktım Türkiye'den sipariş edip 24 saat içinde alan kullanıcılar olmuş.

Güzel ürünmüş yorumlara baktım Türkiye'den sipariş edip 24 saat içinde alan kullanıcılar olmuş.

Tekrar baktım, Amazon kendisi 1400'e satıyor. Bu sefer yapıştır :D Ben de 500 GB olank kullanıyorum gayet sorunsuz SSD. Kingston RAM ve SSD'de güvenilir bir marka. 100 lira fazla verebilirsim diye düşünüyorum. Amazon kargoda efsane zaten bennim de 1veya 2 gunde elime ulaşmıştı.

Tekrar baktım, Amazon kendisi 1400'e satıyor. Bu sefer yapıştır :D Ben de 500 GB olank kullanıyorum gayet sorunsuz SSD. Kingston RAM ve SSD'de güvenilir bir marka. 100 lira fazla verebilirsim diye düşünüyorum. Amazon kargoda efsane zaten bennim de 1veya 2 gunde elime ulaşmıştı.
Önerdiğiniz SSD, NVMe 1 ve Gen 3. Üstelik, DRAM da yok. Hiçbir özelliği olmayan bir ürünü sırf sorunsuz diye almak hata bence.
Kİngston başarılı bir marka değil. Absürt bir fiyat politikası var.
okuma yazma hızları güzel
Denetleyicisi kötü.

Bu nasıldır? Geçen hafta 1100 liraya almıştım henüz takıp kullanamadım
Bunda da önerdiğiniz üründeki kontrolcü var. Phison E13T. Pek iyi bir kontrolcü değil.
Bu çok daha iyi bir seçenek. 2280 değil a2000 gayet de alınabilir bir üründür. Yukardaki arkadaş 2280 öneriyor ancak ben önermem.
Fakat PCI-E 3.0 şart değilse A2000 almak yerine ilk önerdiğim US70 çok daha mantıklı olacaktır çünkü aynı fiyattalar ona rağmen PCI-E 4.0 ve daha yüksek okuma yazma gibi avantajları var US70'in.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı