Kışın ısınmak artık lüks mü oldu?

Muhalefet partinin acındırma programı (ya da bir fanının) gibi geldi. Kimsenin ben böyle küçük bir yaşta bu kadar güzel yazabileceğini düşünmüyorum. Üstüne üstlük birisi technopata anında yazmak yerine internetten elektrik zammı hakkında bilgi öğrenebilir diye düşünüyorum. Sanki bu konuyu yazan kişi insanları malum partiden uzaklaştırmak için acındırıcı bir metin yazmış.
Arkadaşın yazdığı hiçbir şeyde hata yok. Ülkenin durumu ortada. Bunun artık yaşla alakası yok. Sokaktaki çocuklar bile konuşuyor artık bunları.

Muhalefet partinin acındırma programı (ya da bir fanının) gibi geldi. Kimsenin ben böyle küçük bir yaşta bu kadar güzel yazabileceğini düşünmüyorum. Üstüne üstlük birisi technopata anında yazmak yerine internetten elektrik zammı hakkında bilgi öğrenebilir diye düşünüyorum. Sanki bu konuyu yazan kişi insanları malum partiden uzaklaştırmak için acındırıcı bir metin yazmış.

Diğer türlüyse Allah (c.c) yardımcın olsun.
Hayır hocam, ben zaten tarafsızım. AKP, CHP'li falan değilim. Hiçbir partinin tarafında değilim henüz. Tarafsız olarak derdimi anlatmak istedim. Ülkeden bir partinin gitmesini neden isteyim? Siyasetle aram yok gibi birşey zaten. Bilmiyorum pek birşey.

Sapphire'ın ATI Radeon HD 3450 modelini alın. En azından 1 odayı ısıtır. Denendi, onaylandı. Cidden işe yarıyor ayrıca.

Sapphire'ın ATI Radeon HD 3450 modelini alın. En azından 1 odayı ısıtır. Denendi, onaylandı. Cidden işe yarıyor ayrıca.
11 Yapraklı, 2000W yağlı radyatör bile odamı yeterince ısıtamıyor. Pencere yalıtımı berbat. Yatak odamda nefes verirken, ağzımdan bol miktarda buhar çıkıyor. Ejderhaya dönüştüm resmen.

11 Yapraklı, 2000W yağlı radyatör bile odamı yeterince ısıtamıyor. Pencere yalıtımı berbat.
Benim odam baya küçük. Ondan da olabilir. Ekran kartı yetiyor ısıtmaya. Benim pencere yalıtımı hakkında bilgim yok fakat. Tahminimce 10 yıldan uzun bir süre önce değişmiş pencereler.

Sizi incitmek istemiyorum yanlış anlamayın bir soba alıp belediyenin kömür yardımına başvurabilirsiniz. tabi kendi vatandaşından çok düşündükleri suriyeli kardeşlerinden kaldıysa.

Sizi incitmek istemiyorum yanlış anlamayın bir soba alıp belediyenin kömür yardımına başvurabilirsiniz. tabi kendi vatandaşından çok düşündükleri suriyeli kardeşlerinden kaldıysa.
O duruma düşmeyiz İnşallah. Elektrik faturalarının tez zamanda ucuzlayacağını umuyorum.
Abicim bu nedir Allah aşkına ya?! Zamlı Elektrik Faturaları Sosyal Medyanın Gündeminde
Recep Tayyip Erdoğan umarım market fiyatları, elektrik faturalarının düşmesini sağlayacaktır diye umuyorum.

Soğuk havadan korkmaya başladım, bu nasıl soğuk havadır ya...

Son düzenleme:

Geri
Yukarı