Kız arkadaş muhabbete cevap vermedi

O benim mesajıma 2-3 saat sonra bakıyor bende öyle yapayım mı @Saint Lucia @Darqx bende para ayırıyordum ona kitap redbull bileklik kolye ayıcık çikolata gibi bir şeyyler alcam kızla yeni flört ediyoruz sevgilisinden yeni ayrıldı o bana yazıyor ben ama bu durumdayım.

Sevgilisinden yeni ayrıldı

Bu dediğin olayı çok kişide gördüm ve yaşamadım. Sevgilisinden ayrılandan hayır gelmez kardeşim, ben görmedim deyip öz eleştiri yapayım bari. Sen şimdi onu düşünüp bak güzel planlar yapmışsın. Bunun üzerine o da seni mutlu etmezse 1 ay sonra mutsuzluk adı altında konu açarsın dostum. Sana tavsiyem abartmadan yap yapacağını. Yani 1 adım git 1 adım bekle. Yoksa çok üzülürsün.

Sevgilisinden yeni ayrıldı

Umarım Müslüm Baba'nın şu şarkısındaki gibi bir şey yoktur. Ama bence ona yöneliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Unuturuz ya sadece her insana bağlanıp bağlanıp tam oyunun bölümünü geçicekken restarta dönmemiz canımı sıkıyor böyle ilişkilerde. Sil baştan kıza 10.30 da mesaj atmıştım 10.34 de cevap verdi başka bir şey dedim saat 12.44 hala cevap verecek son görülmesi 10.34

Geri
Yukarı