Kız arkadaşımdan ayrıldım

Sosyalleşebileceğiniz kurslara yönelin. Enstrüman kursu da olabilir. Ama daha iyi sosyalleşmek için tiyatroya yazılmak güzel tercih olabilir.

Hocam ailen var. Ve bence kız arkadaştan önce sağlam bir erkek arkadaş edin. Dostum diyebileceğin insanlar olunca pek takmıyorsun böyle şeyleri.
işte sorun da orada hocam kimse ile doğru düzgün iletişim kuramıyorum hayatım boyunca ötelendim. Yalnız kalmak artık çok rahatsız ediyor. Dediğim gibi bu olay kız olayı değil kız olsun erkek olsun hayatımda kimse kalmıyor. Bitki gibi yaşıyorum
Sana kız mı yok?
birisi olsun yeter kız mesele değil
Sosyalleşebileceğiniz kurslara yönelin. Enstrüman kursu da olabilir. Ama daha iyi sosyalleşmek için tiyatroya yazılmak güzel tercih olabilir.
doğru diyorsun hocam ama işin maddiyat kısmı da var şu sıralar sıkışık bir durumdayım. Zaten birçok ortama girdim ama yine de sağlam ilişkiler kuramadım hep ikinci adam oldum ben

Arkadaşlar merhaba. Aslında çok klişe bir şey ama durum biraz bende farklı. Kız arkadaşımdan ayrıldım evet üzgünüm evet ama kız için değil yaşananlar için. Gereksiz bir sebepten ayrıldık. Benim için üzücü olan şey hayatımda gerçekten hiç kimse yok ve bu kim olursa olsun birisi girince ve hayatımdan çıkınca Benin için yaralayıcı oluyor. Sormak istediğim şey kızla nasıl barışırım değil. Bu durumdan nasıl çıkabilirim? Nasıl daha sosyal birisi olabilirim? Hayatımdan çıkan insanlara aldırış etmemeyi ve yeni insanlar tanımayı nasıl becerebilirim?

Hayatımın yalnız devam etmesini istemiyorum yeni bir kız arkadaş da aramıyorum ben sadece birileri olsun istiyorum. Nasıl böyle bir insan olabilirim? Kız arkadaşımdan ayrılmış olmam sadece işin bahanesi oldu. Umarım problemimi anlamışsınızdır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bazı durumlarda yanlızlık daha iyidir. Ama hep yanlızlık değil. Biraz bekle. Doğru arkadaş seni er ya da geç bulur. Tabii kendi kendine bulacak değilsin ya ;)
Yaş kaç ? Yaşın bir önemli yok sadece öğrenci isen ders çalış. Kendine hobi edin. Bende yanlızlık çekiyorum ve uçak maketi yapıyorum. Sadece çok pahalılar. Sosyalleşebileceğin ortamlarda bulun.
(Uçak modelim: F-117.)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Mizah hormonlarım bozuldu, bravo böyle mizah görmedim, çok komikti, bir daha olmasın.

Bazı durumlarda yanlızlık daha iyidir. Ama hep yanlızlık değil. Biraz bekle. Doğru arkadaş seni er ya da geç bulur. Tabii kendi kendine bulacak değilsin ya ;)
Yaş kaç ? Yaşın bir önemli yok sadece öğrenci isen ders çalış. Kendime hobi edin. Bende yanlızlık çekiyorum ve uçak maketi yapıyorum. Sadece çok pahalılar. Sosyalleşebileceğin ortamlarda bulun.
21 yaşındayım üniversiteye gideceğim bu sene. Ancak bu durumu çözemezsem nereye gidersem gideyim yine de sosyalleşemem.
Mizah hormonlarım bozuldu, bravo böyle mizah görmedim, çok komikti, bir daha olmasın.
hocam valla komik bir durum ama benim için yeteri kadar komik gelmiyor
Sana yakışan kız mı yok bee.
sağolun hocam ama olay kız değil bir brom bile yok

Geri
Yukarı