Kız arkadaşımdan ayrıldım

@ozkens Kanka zor biliyorum ama sana kız mı yok be. Çok seviyorsanız zaten bir kaç güne barışırsınız. Herkes tek bir kalemde evlenmde durumunda olmuyor, en az 2-3 ilişki oluyor. Benim de var şuan nazar değmez umarım :D
Yanlış kişiyi pingledim :D
kanka valla barışmak olay değil ya ben zaten barışmak istemiyorum yeni yeni insanlar tanımak istiyorum bunu beceremiyorum. Sosyal birisi olsaydım hayatımdan çıkan insanlar beni bu kadar dağıtmazdı

İşte sorun da orada hocam kimse ile doğru düzgün iletişim kuramıyorum hayatım boyunca ötelendim. Yalnız kalmak artık çok rahatsız ediyor. Dediğim gibi bu olay kız olayı değil kız olsun erkek olsun hayatımda kimse kalmıyor. Bitki gibi yaşıyorum.

Birisi olsun yeter kız mesele değil.

Doğru diyorsun hocam ama işin maddiyat kısmı da var şu sıralar sıkışık bir durumdayım. Zaten birçok ortama girdim ama yine de sağlam ilişkiler kuramadım hep ikinci adam oldum ben.

Evet hocam maddiyat konusunda haklısınız ama oturduğunuz yerdeki belediyelerin kursları olabiliyor. Kendimden örnek verecek olursam ben belediyenin tiyatro kursundan ücretsiz faydalanmıştım, belediyenizi takip etmenizi önerebilirim.

Üniversitede kızlara karşı girişken olun, espri yapın, laf sokun vs. ama sadece arkadaş olarak yaklaşın. İlk günler herkes yalnız olduğu için kızlar ilk tanıştığı kişilerle hemen arkadaş oluyor, bu fırsatı sakın kaçırmayın. Siz kızlarla iyi anlaşabilirseniz etrafınızda istemediğiniz kadar kişi olur. En kolay bu şekilde sosyalleşirsin

Üniversitede kızlara karşı girişken olun, espri yapın, laf sokun vs. ama sadece arkadaş olarak yaklaşın. İlk günler herkes yalnız olduğu için kızlar ilk tanıştığı kişilerle hemen arkadaş oluyor, bu fırsatı sakın kaçırmayın. Siz kızlarla iyi anlaşabilirseniz etrafınızda istemediğiniz kadar kişi olur. En kolay bu şekilde sosyalleşirsiniz.
daha girişken olmaya çalışırım

kanka valla barışmak olay değil ya ben zaten barışmak istemiyorum yeni yeni insanlar tanımak istiyorum bunu beceremiyorum. Sosyal birisi olsaydım hayatımdan çıkan insanlar beni bu kadar dağıtmazdı
Dışarıya çıkıp etrafa bakman veya gittiğiniz yerlerde insanlar bulman lazım. En güzeli mahalle, sokak, okul arkadaşlıklarıdır.

Evet hocam maddiyat konusunda haklısınız ama oturduğunuz yerdeki belediyelerin kursları olabiliyor. Kendimden örnek verecek olursam ben belediyenin tiyatro kursundan ücretsiz faydalanmıştım, belediyenizi takip etmenizi önerebilirim.
biraz da utangaç bir insanım bunun da etkisi var durumda. Bir bakayım belki bir şeyler bulabilirim.
Dışarıya çıkıp etrafa bakman veya gittiğiniz yerlerde insanlar bulman lazım. En güzeli mahalle, sokak, okul arkadaşlıklarıdır.
sokaktan birisini çevirip arkadaş olamam herhalde sorun zaten ortama girip kalıcı olamamam :D

sokaktan birisini çevirip arkadaş olamam herhalde sorun zaten ortama girip kalıcı olamamam :D
Muhabbetlerin arasına dalmak iyidir kanka. Daha geçen gün Köprülü Kanyon'a gittik orada suda magandacılık oynarken benden en az 4-5 yaş büyük birisi ile arkadaşlık kurdum yani. Güzel, temiz ve samimi birini bulduktan sonra rahat.

Arkadaş sosyalleşmek istiyor ayrılmak değil konu. Düzgün okusaydın keşke hemen yorum yapacağına. Ayrıca sana bir getirisi olmak zorunda değil burası "Konu Dışı" kategorisi. İstemiyorsan konuyu açmayabilirsin.

Sana yararı olmayacak zaten ama mantıklı bir yaklaşımın varsa bana yararı olabilir görüyorum ki hiçbir mantığa sahip değilsin.

Tamam ozkens.
Arkadaş sosyalleşmek istiyor ayrılmak değil konu. Düzgün okusaydın keşke hemen yorum yapacağına. Ayrıca sana bir getirisi olmak zorunda değil burası "Konu Dışı" kategorisi. İstemiyorsan konuyu açmayabilirsin.

İstemeden girebiliyorum konuya zaten boş bir konu olacağını bilseydim girmezdim emin ol.

Geri
Yukarı