Technopat Sosyal

Technopat Sosyal'e hoş geldiniz. Technopat Sosyal'de ücretsiz bir şekilde hesap oluşturarak merak ettiğiniz bir soruyu okurlarımızla paylaşıp merakınızı giderebilirsiniz :) Unutmadan, hesap kurduktan sonra konunuzun hızlı onaylanmasını istiyorsanız kurallara uygun bir şekilde açınız.

Kız arkadaşımla aramdaki statü farkı

alpologi

Hectopat
Yaklaşık 1 yıl 1 aydır çok iyi bir ilişkim var. Hiç ayrılmadık çok büyük sorun yaşamadık. Cıvık değil gerçekten olgun bir ilişkimiz var fakat şöyle de bir şey var, statü farkı. Bilgi olarak ikimizde çok bilgili olgun insanlarız çevremiz tarafından da öyle yorumlanıyoruz ama olay maddiyat. Kendisi aşırı zengin, iyi aile kızı babası Range ile dolaşıyor annesi keza öyle. Biz biraz daha dar gelirli bir aileyiz. Kendi kendimize yetiyoruz. Aracımız falan yok. Aramızda hiç maddi konular dönmese de bir gün bunun kaçınılmaz son olacağını düşünüyorum. Üniversite de vesaire bir şey çıkacak. Çok da az kaldı üniversite için. Daha önce yaşayan var mı? Kaçınılmaz son mudur ayrılık bu ilişkilerde? Gerçekten davul bile dengi dengine midir? Bilginizi değil gerçekten tecrübenizi merak ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiç yaşanmamış olmasını dileyecek kadar yıpratabilir nihayetinde. Aranızdaki statü farkı fark değil uçurum. Ailesinin hoş göreceğini sanmıyorum. Ailesini mutsuz eden ya da yok sayan insanların da asla bir tam olamadıklarına şahidim. İmkansızın imkansızı bir ihtimal bana göre.

Yaklaşık 1 yıl 1 aydır çok iyi bir ilişkim var. Hiç ayrılmadık çok büyük sorun yaşamadık. Cıvık değil gerçekten olgun bir ilişkimiz var fakat şöyle de bir şey var, statü farkı. Bilgi olarak ikimizde çok bilgili olgun insanlarız çevremiz tarafından da öyle yorumlanıyoruz ama olay maddiyat. Kendisi aşırı zengin, iyi aile kızı babası Range ile dolaşıyor annesi keza öyle. Biz biraz daha dar gelirli bir aileyiz. Kendi kendimize yetiyoruz. Aracımız falan yok. Aramızda hiç maddi konular dönmese de bir gün bunun kaçınılmaz son olacağını düşünüyorum. Üniversite de vesaire bir şey çıkacak. Çok da az kaldı üniversite için. Daha önce yaşayan var mı? Kaçınılmaz son mudur ayrılık bu ilişkilerde? Gerçekten davul bile dengi dengine midir? Bilginizi değil gerçekten tecrübenizi merak ediyorum.
Usta tecrübe edildi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı