Kıza açılmak

FahrenHite

Decapat
Arkadaşlar ben 9. sınıfa gidiyorum. 8. sınıfta gitdiğim dershanede benimle aynı sınıfta olan bir kızdan hoşlanıyordum. 8. sınıfta olduğum için boş ver derslerine odaklan demiştim kendime. Şu an ikimizde aynı liseye gidiyoruz. Ama farklı sınıflardayız. Ona açılmayı aklımdan geçiriyorum ama hiç yapacak cesaretim yok. Sizce ne yapmalıyım? Şu an bana bunu yapmak için erken geliyor. (Diğer bilgiler: Gittiğim lisenin taban puanı 420. (Olduğum şehirdeki en iyi lise) okuldaki kişiler genelde sevgili gibi bir şey yapmıyor.)

Direkt açılmak yerine ilk başta sohbet etmeyi deneseniz. Hem duygularını anlarsınız iyi kötü sonra açılırsınız. Yapamam dediğiniz anda düşünmeyi bırakın. Düşünmeden gidip konuşun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Önce arkadaş olarak ilişkinizi ilerletin, direkt sevgili olmayı aklınızdan çıkarın çünkü işlemez, eğer birbirinizin huyunu severseniz ilk hamleyi sen yapabilirsin.

Şu konular artık cidden sıkıcı olmaya başladı. Arkadaşlar o duyguları sadece siz yaşamıyorsunuz. Burada açılan her konuda şöyle acı çekiyorum böyle oluyor diye uzatmaya gerek yok. Alacağın cevap verilen cevaplardan da görebileceğin üzere 'git açıl'. Bu burada açılan her konu altında aynı. Bunu da birilerinin yönlendirmesi ile değil de kendi isteğinle hazır olduğun bir dönemde vereceğin kararla yap. Modlardan ricam da artık bu konular onaylanmasın.

Şu konular artık cidden sıkıcı olmaya başladı. Arkadaşlar o duyguları sadece siz yaşamıyorsunuz. Burada açılan her konuda şöyle acı çekiyorum böyle oluyor diye uzatmaya gerek yok. Alacağın cevap verilen cevaplardan da görebileceğin üzere 'git açıl'. Bu burada açılan her konu altında aynı. Bunu da birilerinin yönlendirmesi ile değil de kendi isteğinle hazır olduğun bir dönemde vereceğin kararla yap. Modlardan ricam da artık bu konular onaylanmasın.

Tm özür dilerim.

Şu konular artık cidden sıkıcı olmaya başladı. Arkadaşlar o duyguları sadece siz yaşamıyorsunuz. Burada açılan her konuda şöyle acı çekiyorum böyle oluyor diye uzatmaya gerek yok. Alacağın cevap verilen cevaplardan da görebileceğin üzere 'git açıl' Bunu da birilerinin yönlendirmesi ile değil de kendi isteğinle hazır olduğun bir dönemde vereceğin kararla yap. Modlardan ricam da artık bu konular onaylanmasın.
Bence de genelde hep aynı konuları konuşuyoruz. Gidip başka konulara baksalar cevap bulacaklar zaten. Farklı bir durum olmadığı sürece bu konuların açılması gereksiz bence.

Direkt açıl gitsin. Kabul etmezse bir daha da çabalama. Utanıyorsan arkadaşın aracılığıyla ya da sosyal medya üzerinden açıl.

Geri
Yukarı