Bir kıza açılmak istiyorum

Ne yapayım?

• Oy verenlerin toplamı
    71
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
en son sevgilim 2014'te olmuştu o da 2 ay sürdü işte ondan beridir boştayım yav aslında sınıfta çok güzel kızlar var, fakat ben aramı iyi tutsam bile en fazla arkadaş olabiliyoruz 😕

Not: 2003'lüyüm.

Böyle bir şeyi tecrübe etmedim ama şunu söyleyebilirim ki korku ve heyecan senin işini bitirebilir. İlk olarak beynine hakim olman lazım.

Dostum ben gerçekten hoşlandığımı düşündüğüm birine hiçbir muhabbetimiz yokken açıldım. Açıldım derken konuşmaya başladık :) . Muhabbet kurdum. Konuşmaya başladıktan 1-2 ay sonra kız ben sevgili olmak istemiyorum kimseyle dedi ve mesafe koydu. Bu olaydan 1-2 ay sonra tekrar konuşmaya başladık. Senden hoşlanıyorum yavaş yavaş seni seviyoruma kaymaya başladı. Önce ben sonra o. Her neyse sevgili olduk. Keşke olmasaydık. 1-2 ay sonra ayrıldık. Benim yüzümden oldu biraz. Her neyse bence denemeye değer. Ama gerçekten bağlanabileceğin biriyse onu kaybettiğinde yaşayacağın boşluğu gözünün önüne getir derim.

Arkadaş ayağı g*t ayağı en iyisi daha fazla ekmek yersin :D.
aslında iyi tabi böyle böyle 14 tane insta hesabı aldım 😃 ayrıca bazılarına artık gerçekten kanka gözüyle bakmaya başlıyosun bir süre sonra.

Oncelikle sunu dusun sen eger bu hanimefendi ile sevgili olmak icin bir yola atilirsan ya reddedilirsin ya da sevgili olursun. Reddedilirsen bir daha dost olmaniz zor olur. Sevgili oldun diyelim. Kizla iliskin yurumuyor. Ayrilirsaniz da dost olma sansiniz zorlasir. Pek konusmuyorum demissin. Kiz sana karsi bir sey besleyip beslemedigini arkadaşları araciligiyla ogren ve o ogrenmesini isteyecegin arkadaslarini iyi sec. Eger kiz da senden elektrik aliyorsa cikma teklifi direk et. Ama oyle bir sey yoksa biraz daha sohbetini arttir. Cunku simdi cikma teklifi etsen o sana “seni tanimiyorum ki fazla, arkadas olarak goruyorum seni” gibi seyler diyecek.
Tecrubeme güvenebilirsin cidden bu islerden iyi anlarim

Siz siz olun karşınızdakini çok iyi tanıyıp ona göre hareket edin. İlk kez sevgili yapalım dedik başımıza gelmeyen kalmadı. Yalnız kalmaya devam :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı