Sevdiğim Kıza Açılmak

Ben 2012 yılında lisede tanıştığım birisi için 5 yıldır bekliyorum. Kızın gözü önünde çok sevgilim oldu, çok saçma sapan davranışlarım da oldu.

Durumumuz benzer sadece yıllar farklı :) Kendisi onu sevdiğimi bilmiyor, ben de bu sene tekrar gireceğim sınava sınavın bitmesini bekliyorum. Kendisi şu an İstanbul'da üniversite okuyor. Şu sıralar yazlığa gitmiş olması lazım. Sanırım sınavdan çıktığım gibi yanına gidip ne var ne yok hepsini anlatacağım kendisine. Sen sınava gir sonra beraber söyleriz olur mu? :)
Vay be kaderdaşım.[emoji4]
Umarım ikimiz de güzel yanıtlarla döneriz. Sınav sonrası burda tekrar buluşalım. Hep gönlünce olsun istediklerin. Sağol varol.[emoji4]

Umarım benimki gibi olmaz.:(
Kısa özetlersek, sevdiğim kız Matematike aşırı meraklı, dedesi matematik öğretmeni. Şöyle düşünün kız 6. sınıftan trigonometri'ni biliyor.
Kızın arkadaşları benimde kardeşim gibiler. Bana söylediler ki, açılma kız dersden başka şeyle meraklanmıyor. Kız da akıllı kız anlamış ondan birşeyi saklıyorlar.
Arkadaşıma sormuş ne oluyor? O da söylemiş benim kızı sevdiğimi.
Ve herşey söyledikleri gibi oldu, kız dersi seçdi.
Çok ağrıma giden bir şey var oda, hayatımda ilk kez birine aşık oldum. Onda da Kıza seni seviyorum diyemeden her şey bitti. Ama İnşAllah kız Üniversiteye girince şansımı yeniden deniyeceğim. İnşAllah o zaman kabul eder:)
O benim için İlk ve Son:). İnşAllah sen sevdiğine kavuşursun:)

Umarım benimki gibi olmaz.:(
Kısa özetlersek, sevdiğim kız Matematike aşırı meraklı, dedesi matematik öğretmeni. Şöyle düşünün kız 6. sınıftan trigonometri'ni biliyor.
Kızın arkadaşları benimde kardeşim gibiler. Bana söylediler ki, açılma kız dersden başka şeyle meraklanmıyor. Kız da akıllı kız anlamış ondan birşeyi saklıyorlar.
Arkadaşıma sormuş ne oluyor? O da söylemiş benim kızı sevdiğimi.
Ve herşey söyledikleri gibi oldu, kız dersi seçdi.
Çok ağrıma giden bir şey var oda, hayatımda ilk kez birine aşık oldum. Onda da Kıza seni seviyorum diyemeden her şey bitti. Ama İnşAllah kız Üniversiteye girince şansımı yeniden deniyeceğim. İnşAllah o zaman kabul eder:)
O benim için İlk ve Son:). İnşAllah sen sevdiğine kavuşursun:)
İnşallah dostum. Kız benden çalışkan, dersleri de iyi baya ama o kadar ders delisi değil. Sevgilisi olmayacak kadar değil yani. Sosyal birisi.

İnşallah dostum. Kız benden çalışkan, dersleri de iyi baya ama o kadar ders delisi değil. Sevgilisi olmayacak kadar değil yani. Sosyal birisi.
İşte benim şansıma böyle birisi çıktı. Ama iyiki de çıkmış, gerçek aşkı ondan başkasında görmüyorum:) Yine de Allahdan ümit kesilmez:)

Lise sonuna kadar kız arkadaşı yapmadıysan bırak yapma bekle. Üniversiteye geçince inan bana daha güzelleri, daha düşüncelileri çıkıyor karşına. Test edilip onaylandı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı