Kızı kendime nasıl yakınlaştırırım?

Bizim okuldan bir kızla tanıştım. Kızı önceden de görüyordum çok beğeniyordum, tanışmak 3 gün öncesine nasip oldu. Instagram'dan falan yazışıyoruz çok sami miyiz kız da yazdığı çoğu şeyi uzatarak yazıyor. Ama sorun ben yazmadan yazmıyor o da, ne yapmam lazım onun da yazması için? Çünkü ne zaman böyle olsa bir süre sonra aramız açılıyor, kız konşmuyor benimle. Taktik verin lütfen.

2 taktik vereceğim.
Bir süre yazma. 1-2 günden sonra yazmazsa o iş yaş.
Film önerisi iste. "izlemelisin" derse o iş yaş. Birlikte izleyelim bir ara derse ihtimal var.

Her zaman ki klasik önerilerimi vereyim burada.
505'in yapma kimseyi.
Karşındakini değiştirmeye çalışma. Sonunda kaybeden sen olursun.
Onun için kimseyi ekme.

Bizim okuldan bir kızla tanıştım. Kızı önceden de görüyordum çok beğeniyordum, tanışmak 3 gün öncesine nasip oldu. Instagram'dan falan yazışıyoruz çok samimiyiz kız da yazdığı çoğu şeyi uzatarak yazıyor. Ama sorun ben yazmadan yazmıyor o da, ne yapmam lazım onun da yazması için? Çünkü ne zaman böyle olsa bir süre sonra aramız açılıyor, kız konşmuyor benimle. Taktik verin lütfen.
Eline dolarlar ve eurolardan oluşan bir demet para al ve etrafa saç, çatalına sıkıştır parayı. Kuzu olur o zaman. Yemek hazır.

Kızla yüz yüze konuşmak seni diğer erkeklerden 5 adım öne çıkarır, kızla Instagram gibi yerler yerine yüz yüze konuş.

Bizim okuldan bir kızla tanıştım. Kızı önceden de görüyordum çok beğeniyordum, tanışmak 3 gün öncesine nasip oldu. Instagram'dan falan yazışıyoruz çok samimiyiz kız da yazdığı çoğu şeyi uzatarak yazıyor. Ama sorun ben yazmadan yazmıyor o da, ne yapmam lazım onun da yazması için? Çünkü ne zaman böyle olsa bir süre sonra aramız açılıyor, kız konşmuyor benimle. Taktik verin lütfen.
Kız zaten hali hazırda birileriyle mesajlaşıyordur. Arkadaşlarıyla, belki ona yazan potansiyel bir ya da birkaç flört adayıyla... Lisede ben de yaptım. İlişkiler telefona bağlı olduğu için sen de telefona bağlı bir şekilde onunla konuşacaksın. Sürekli yazacaksın. Eğer hakikaten onu istiyorsan onun sana yazıp yazmadığına kesinlikle bakma. Terslenmediğin sürece yaz. Yaklaşık 2-3 ay veya daha fazla zaman geçtiği zaman aradan, ona yazmadığın için fırça yiyeceksin.
Yatırım tavsiyesi değildir...

Kız zaten halihazırda birileriyle mesajlaşıyordur. Arkadaşlarıyla, belki ona yazan potansiyel bir ya da birkaç flört adayıyla... Lisede ben de yaptım. İlişkiler telefona bağlı olduğu için sen de telefona bağlı bir şekilde onunla konuşacaksın. Sürekli yazacaksın. Eğer hakikaten onu istiyorsan onun sana yazıp yazmadığına kesinlikle bakma. Terslenmediğin sürece yaz. Yaklaşık 2-3 ay veya daha fazla zaman geçtiği zaman aradan, ona yazmadığın için fırça yiyeceksin.
Yatırım tavsiyesi değildir...

Deneyeceğim

Kızla yüz yüze konuşmak seni diğer erkeklerden 5 adım öne çıkarır, kızla Instagram gibi yerler yerine yüz yüze konuş.

Şu sıralar yüz yüze konuşamıyoruz yakında değiliz.

Geri
Yukarı