Kızla erkek arkadaş olmaz konusu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Tabii ki olur fakat erkeğin erkekle arkadaş olması sanırım daha iyi. Özel konuları konuşabilmeleri ve kendine has davranması için daha önemli olabilir. Kızların yanında olduğumuz kişiden değişiyoruz çoğunlukla. Yalakalık gibi değil fazla kibar ve konuşma tarzımız değişiyor. Erken yaşta çok iyi bir şey değil sanırım. Yakın çevremde gördüğüme göre erken yaşta çoğunlukla kızlarla takılan erkekler kızlığa özeniyor. Bakın tekrar söylüyorum benim çevremde gözlemlediğim bu. Sizin düşüncelerinizi merak ediyorum..

Özel konuları konuşabilmeleri ve kendine has davranması için daha önemli olabilir.
Bu cinsiyete değil de samimiyete bakıyor. Sonuçta iki gündür tanıdığın bir erkek arkadaş ile de ciddi konuları konuşmuyoruz. Samimiyet olduktan sonra kızlarla da gayet ciddi konular konuşuluyor.
Erken yaşta çok iyi bir şey değil sanırım. Yakın çevremde gördüğüme göre erken yaşta çoğunlukla kızlarla takılan erkekler kızlığa özeniyor.
Tam aksini düşünüyorum. Erken yaşta insanları karşı cinsten koparmak, onların beraber oyun oynamasına engel olmak falan çok ciddi bir şekilde özgüven kaybı yaşatıyor ve büyük ihtimalle o erkek ise ileride serseriye dönüşüyor.

Bu cinsiyete değil de samimiyete bakıyor. Sonuçta iki gündür tanıdığın bir erkek arkadaş ile de ciddi konuları konuşmuyoruz. Samimiyet olduktan sonra kızlarla da gayet ciddi konular konuşuluyor.

Tam aksini düşünüyorum. Erken yaşta insanları karşı cinsten koparmak, onların beraber oyun oynamasına engel olmak falan çok ciddi bir şekilde özgüven kaybı yaşatıyor ve büyük ihtimalle o erkek ise ileride serseriye dönüşüyor.
Dediğim gibi çoğunlukla kızlarla takılanlarda gördüğüm bir durum bu. Çocuğa tam tersi erkeklerden uzak tutma durumu.

Şöyle bir şey var, bir erkekle bir kız çok fazla yakın oldukları zaman, iyi zaman geçirdikleri zaman, istemsizce bir hoşlanma durumu oluşuyor. Bu gayet insancıl bir duygu ve gayet normal.

Bir insan çok iyi zamanlar geçirdiği ve eğlendiği bir insandan hoşlanabilir, bundan normal bir durum yok. O yüzden bir kız ve erkeğin arkadaş olarak kalması zor oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı