Kızla yürürken birisi gelip tehdit etti

Bence hiç uğraşma. Fitness'a git kalıplan sonra bak bakalım dayılanabiliyor mu. Şu an ona kafa tutmak gereksiz.
Gercek hayatta bu isler fitness'a falan bakmiyor kim once davranir cene kemigine duzgun bir yumruk oturtursa o kazaniyor ister kasli, ister kilolu olsun.

Öncelikle karşındaki kişi boş konuşan mı yoksa gerçekten böyle işlerle uğraşan bir tip mi onu analizlemek lazım. Eğer boş beleş bir tip ise al bir biber gazı, kendini gerçekten savunman gerekirse abartmamak koşulu ile kullanırsın. Belalı bir tip ise biraz daha sakin kalıp güzel dille halletmeye çalış derim.

A- Kavga etme ihtimalin olacağı durumlardan uzak duracaksın. Bunun başında öncelikle kızla konuşup fikrini sorman gerekiyor. Çocukla olan bağı nedir?

B- Kızı seviyorum. Hiç fark etmez diyorsan eğer; "sanane lan yarrrrrrrrma gülü" diyerekten hayalarına dizi geçireceksin.

A- Kavga etme ihtimalin olacağı durumlardan uzak duracaksın. Bunun başında öncelikle kızla konuşup fikrini sorman gerekiyor. Çocukla olan bağı nedir?

B- Kızı seviyorum. Hiç fark etmez diyorsan eğer; "sanane lan yarrrrrrrrma gülü" diyerekten hayalarına dizi geçireceksin.
En mantıklısı.

Okuldan bir kız ile konusuyordum, ve kızı seviyorum, bugün okul çıkışı beraber yürürken kızı seven bir çocuk geldi bana kafa tuttu, benden kilolu ve biraz kalıplı, bu kızın yanında seni bir daha yanında görmiyeyim tarzında laflar söyledi, çocukla kavga etmek istemiyorum. Ne yapabilirim?
Hangi şehirdesiniz hocam?

Yanına birkaç arkadaşını da al dicem ama kızla yalnız kalamazsın. Sen en iyisi kızı bırak :D çünkü adam tehlikeli bi tipse takar bıçağı boş yere başın ağrır. Kız ne dedi bu duruma.
Lisede hiçbir tipin bıçak takacak cesarete sahip olduğunu düşünmüyorum. Benim önerim bu meseleyi zeka kullanarak yapmanız aslında. Bir çok metot izlenebilir.

Hocam liselisiniz ve sevdiğin kızla eve doğru yürürken sizden kalıplı büyük birisi tehdit ediyor konuşma diye. Bunu arkadaşınız yaşasa ne yapmasını isterdiniz? "Kanka kafa tut sen hayırdır de sonra çak bıçağı kızın elinden tutup koşun" falan mı dersin yoksa mantıklı düşünüp "kanka ne de olsa bir kız o cocukla istersen konuş arkadaşım olay şöyle böyle yanlış anlama diye konuş diretirse kızı bırak sana kız mı yok ulan" mı derdiniz? Bence ikincisi. Okadar çok kız var ve olacak ki hayatımızda şimdi senin birkaç duygu beslediğin bir kız belkide senden daha çok değer verdiği birkaç erkek ile samimi kim bilir. Boşuna karşınıza düşman almayın derim ben yada kızdan ayrılın gym yapmaya gidin oda gir seçenek.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı