Kızlar kıskançlardır

• Konuyu başlatan Boğaçhan Ülker
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 52
  • Görüntüleme 5B
Haklsınız tabii arkdaşlar. Bende bunlarla harcadığım zamana üzülüyorum. Amerika'da olmak vardı diyorum bazen. Orada insanlar empati yapmayı biliyorlar en azından buradaki insanlara göre.

Kız milleti neden bu kadar kıskanç ya? Doğru düzgün İngilizce konuştuğum için etmedikleri laf kalmadı. Yardımlarınız kabul olunur arkadaşlar :D

- - - Güncellendi - - -

Yani dersanede ciddi olmak adına STFU dedim derste çünkü hepsi deli gibi gülüyorlardı. Kızlardan biri çıkıp kafanı sadece İngilizce ile doldurmuşşun dedi. Ne desem yani?
Hacı, STFU(Es Ti Ef yuu) mu dedin ? Yoksa ''Shut The Fuck Up'' mı dedin ?

Hacı, STFU(Es Ti Ef yuu) mu dedin ? Yoksa ''Shut The Fuck Up'' mı dedin ?
Shut The Fuck Up dedim tabi ki. Yani ben YGS'ye hazırlanıyorum dersi olmamasına rağmen sınıfa gelip dersi kaynatıyordu. Sonra işte ettiği laflar vs. Arkham haklısın dostum kezban kezbandır değişmez.

Bizim geçen sene birkaç eleman gitmişti Amerika' ya orada Breastaurant diye bir yer varmış Texas' ta falan. Servisi baya güzelmiş, aynen şu şekilde; :D

1341937513-twinpeaks070912_07.jpg

image.jpg

Bizim geçen sene birkaç eleman gitmişti Amerika' ya orada Breastaurant diye bir yer varmış Texas' ta falan. Servisi baya güzelmiş, aynen şu şekilde; :D

1341937513-twinpeaks070912_07.jpg

image.jpg
Heyt beee, gözlerimin pası silindi mübarek. En öndeki sol taraftaki benim !

Sen sınıfta millete susun be abi diyeceğine İngilizce küfür edersen garip kaçabilir. O ortamda olup değerlendirmek gerekiyor... Alamancılar gibi mi konuşuyorsun, yarım Almanca yarım Türkçe :) Naz mahen - duş mahen gibi...

Geri
Yukarı