Kızlar nasıldır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar, ayrıca şunu da söyleyeyim: hem Türk kızlarını beğenmeyip hem de Türk kızları neden egolu demekte bir çelişki yok mu sizce de? Sok.
@souraloser Ben de bir soru sorayım bari. Kaç yaşındasınız? Bunu sorma sebebim soruları cevaplamak için yeteri kadar olgunluğa sahip olup, olmadığınızı merak etmem. Çünkü genç yaştaki erkek veya kadın fark etmez, ne istediklerini daha tam olarak bilemez. Yaş oturdukça mantık işleri devreye girer ve fikirler değişebilir. Şimdiliik "Ben böyle değilim, böyle yapmam, benim için önemli değil." gibi cümleler kurabilirsiniz fakat ileride bu görüşler değişebilir. Demek istediğimi anlatabildim umarım :)

Kaç yaşında olan bir kadından görüşlerini alıyoruz? Merak ettiğim bu kısaca :)
Evet, anladım ve yeterli olgunluğa sahip olmasam bu konuyu açmazdım.
Kimsenin burada eş bulmak gibi bir amacı yok zaten. Son zamanlarda forumu sadece beğeni ve cevap kazanmak için kullanan sayısı fazlasıyla arttı, insanlara yardım etmek yerine öylesine mesaj sallayıp troll cevaplar yazıyorlar. Her ne kadar sorum tam olarak cevaplanmamış olsa da kimse sizi bir şey yapmanız için zorlayamaz. "Fake" olmadığınızdan emin olmak istedim, o kadar.
Olmadığım bir cinsiyetle birilerini kandırmak huyum değildir. Bu beni eğlendirmez :)

Tipe ne kadar öner veriyorsunuz diye sordum es geçtiniz yalnız. Peki WhatsApp'ta tüm erkekleri konuşuyor musunuz? Mesela kendi halinde olan kızlarla konuşmayan bir erkeğede laf ediyor musunuz?
Onu cevaplamıştım tekrar cevaplayayım. Herkesin tercihleri farklıdır ama birisini eğer tipi için seviyorsa maximum 1 ayda soğuduğuna çook şahit oldum. Ve etrafımdan gördüğüm kadarıyla genelde tipe değil ilgi alakaya bakılıyor. WhatsApp'ta genelde aynı sınıfta olan arkadaşlarsa sınıf listesindeki herkesin dedikodusunu yapıyor kız erkek farketmez :) Ama laf etmek değil de mesela sınıfın sessiz çocuğuna kimse bir şey demiyor.
Nasıl yaşıyorsunuz ?
Ben de bilmiyorum.
Kız nedir?

Narin, sevimli, ufak, tuhaf, anlaşılması zor ve duygusal yaratıklar.

Ben daha çok bir kızın gözünden erkekler nasıl onu merak ediyorum 🙂
Şunu da söyleyeyim kızların hiçbiri narin, utangaç, hiçbir şeyden haberi olmayan canlılar değil ;) Ne kadar öyle dursalar da kızkıza olan sohbetlerdeki söylediklerini duysanız ağzınız açık kalır. Bir kızın gözünden erkekler aslında kişisine göre değişir ama kızlar sevgili işlerine pek sıcak bakmazlar haliyle erkekleri klasik bakımsız gözü dışarıda insanlar olarak görenler de var :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı