Kızlar nasıldır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gençler, bir kız olarak sosyal yaşamdan olan bayağı bir konunuzu okudum. Kızlar niye egoludan kızlar parayı severe kadar neler neler. Ben de dedim niye böyle bir konu açmayayım. :D sormak istediğiniz bir soru varsa buraya yazabilirsiniz. Cevaplarım ama ön yargılarınızı kırıp gerçekten üstünde düşündüğünüz vs. konuları sorun, yani gelip kızlar niye berkecanlarla çıkıyor demeyin. :) neyse, biraz eğlenelim. Amacım kötü değil ama eğer açmamam gereken bir konuysa özür dilerim.

Sen Necmi'nin yan çarısın çünkü bugün konu açmamış.

Konuyu bir de Valentina Sampaio'nin gözünden ele almaya çalışalım mı? (Victoria Secret'ın ilk trans modeli kendisi)

valentts_67118800_2194574820669973_2764254868838939151_n.jpg

Sosyalleşmek hakkında defalarca aynı konuyu açan ve kızları uzaylı sanan bir dostumuz. Ben yardımcı olmaya çalışıyorum fakat negatif görüş belirtenlerle tartışıyor, görmüyor mesajlarımı.
Hocam, kendisi biraz olumsuz yorum avcısı gibi. Gerçekten çözüm sunmak adına dil döken çoğu kişinin mesajını görmeyip, ne kadar olumsuz olan varsa onlara yöneliyor.

Sosyalleşmek hakkında defalarca aynı konuyu açan ve kızları uzaylı sanan bir dostumuz. Ben yardımcı olmaya çalışıyorum fakat negatif görüş belirtenlerle tartışıyor, görmüyor mesajlarımı.

Etiketler misiniz? Tam isim de olur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı