Kızlar nasıldır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gençler, bir kız olarak sosyal yaşamdan olan bayağı bir konunuzu okudum. Kızlar niye egoludan kızlar parayı severe kadar neler neler. Ben de dedim niye böyle bir konu açmayayım. :D Sormak istediğiniz bir soru varsa buraya yazabilirsiniz. Cevaplarım ama ön yargılarınızı kırıp gerçekten üstünde düşündüğünüz vs. konuları sorun, yani gelip kızlar niye Berkecanlarla çıkıyor demeyin. :) Neyse, biraz eğlenelim. Amacım kötü değil ama eğer açmamam gereken bir konuysa özür dilerim.
Kızlar-erkekler nasıldır nasıl değildir diye bir şey yok, kişilik cinsiyete değil karaktere bağlı bir şeydir. Ha istatistiksel olarak genel bilgiler sunsan ona bir şey demezdim fakat belli bir kesimi rastgele değerlendirmek ve genellemek üzerine kurulan saçma bir konu olduğunu düşünüyorum. Böyle saçma konular açmanın herhangi bir mantığı yok.

Konuyu bir de Valentina Sampaio'nin gözünden ele almaya çalışalım mı? (Victoria Secret'ın ilk trans modeli kendisi)

Eki Görüntüle 648947
Vallahi artık şimdiki zamanda bunlar da ayırt edilemiyor. Yanlışlıkla gönlünü kaptırsan birine çok büyük ihale alırsın başına. İşin kötüsü gerçeği öğrendikten sonra ayrılamayıp böylece kabul etmek olur. Onca yıllık koruduğun adamlığın bir anda madamlığa döner 🤣 🤣

Vallahi artık şimdiki zamanda bunlar da ayırt edilemiyor. Yanlışlıkla gönlünü kaptırsan birine çok büyük ihale alırsın başına. İşin kötüsü gerçeği öğrendikten sonra ayrılamayıp böylece kabul etmek olur. Onca yıllık koruduğun adamlığın bir anda madamlığa döner 🤣 🤣

Bu konuda kişisel yaklaşımın önde olduğunu düşünüyorum. Sevgi ya da cinsellik boyutu yaşayanlar arasında anlam bulur. Seçimlerden ötürü eksilme yaşanmaz.

Bu konuda kişisel yaklaşımın önde olduğunu düşünüyorum. Sevgi ya da cinsellik boyutu yaşayanlar arasında anlam bulur. Seçimlerden ötürü eksilme yaşanmaz.
Hayat bizleri nereye sürükler hiç belli olmaz. Olmaz da dememek lazım. Ama bana uzak dursun 😄

18 yaşına gelmemiş olanlara küçüklük göstergesi olarak kız diye hitap edilebilir. Nasıl bize oğlan deniyorsa. Tabii farklı bir anlamı da var orası başka :) Sonuçta küfür değil. Çocuk doğduğu zaman kız mı doğdu deriz, kadın mı? veya kız kardeş mi deriz, kadın kardeş mi? Bu kadar büyütülecek bir durum yok. Bayan demeye karşı çıktıklarından dolayı kadın denmesini istiyorlar. Kendi aralarında bile birbirlerine kız diye hitap edebilirler. Ediyorlar da...

Tabii cinsellik yaşamışlığa göre kız veya kadın diye sıfatlandıranlar da var. Onlara kesinlikle karşıyım. Örnek olarak ülkeyi yöneten uzun adam böyle bir konuşma gerçekleştirmişti. Zihniyet sıkıntısı 🤷‍♂️

Kızlar-erkekler nasıldır nasıl değildir diye bir şey yok, kişilik cinsiyete değil karaktere bağlı bir şeydir. Ha istatistiksel olarak genel bilgiler sunsan ona bir şey demezdim fakat belli bir kesimi rastgele değerlendirmek ve genellemek üzerine kurulan saçma bir konu olduğunu düşünüyorum. Böyle saçma konular açmanın herhangi bir mantığı yok.
Şu mesajın alnı olsa da öpsem. Keşke kızlar erkekler diye başlayan bütün başlıkların altına bu yazılsa ve konu kilitlense.
Ayrıca erkeklerin bilmiş bilmiş kızlar şöyledir böyledir demesi veya bir kızın çıkıp kızların geneli hakkında konuşması hadlerine değil diye düşünüyorum.

Başlıyorum, bir kız olarak bugüne kadar herhangi bir erkeğe ilk adımı sen attın mı? Bu açıklamayı yapmış birinin atmış olması gerekir.
Evet, attım. Ben ilk adım için cinsiyetin önemli olduğunu düşünmüyorum, hangi taraf daha ağır basarsa ilk adımı o atmalı.
Erkekleri üzmeyin. Üzen erkeğe de yol verin.
Ben kimseyi üzmemeye çalışıyorum ama kendisini üzenlerle birlikte olan kızlara bir şey diyemem. Kendi tercihleri ağlar ağlar susarlar.

Evet, attım. Ben ilk adım için cinsiyetin önemli olduğunu düşünmüyorum, hangi taraf daha ağır basarsa ilk adımı o atmalı.

Ben kimseyi üzmemeye çalışıyorum ama kendisini üzenlerle birlikte olan kızlara bir şey diyemem. Kendi tercihleri ağlar ağlar susarlar.
Sevgili senin için neden önemli?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı