Kızlar ne tür erkeklerden hoşlanır?

Kızların sevdiği erkek;
710x528_28324951_15272279_1585472565.jpg
:)

Şaka bir yana benim gözlemlerim kızların kendisine değer vermeyen kişileri sevdiği yönünde. Evet kendisine değer vermeyen, işi gücü cinsellik olan kişilerden hoşlanıyorlar. Böyle topluma zararlı kişileri seviyorlar özellikle. Maalesef efendi bir erkekseniz hiç şansınız yok bu devirde. :( Bakın 26 yaşındayım hep efendi oldum hayatım boyunca. Tip olarak da sorunum yok lakin hayatımda bana tek değer veren kadın annem herhalde. :)

Okul zamanlarım da sınıfta sıralara zarar veren, duvarlara yazı yazan ve daha küçücük yaşta sigara içen erkekler gördüm ve çoğu da kız konularında başarılıydı nasıl oluyorsa. Demek ki bu işte bir sorun var.

Yılların (sap)'ı olarak söylüyorum ki mizah kızları çekmiyor. Ben arkadaş ortamında mizahçı güldüren tarz bir tipim fakat gel gelelim ki kızlar sadece arkadaş olarak görüyor, madem mizahı sevmiyorlar nelerden hoşlanıyorsunuz yahu? Fazla erkeklerle takılmaktan mamuta dönüşmekten korkuyorum :)
Erkeklerle takıla takıla yaptığınız mizah sadece erkeklere yönelik bir hal almış olabilir.

Karşınızdaki insan ; Arkadaş olmalıyım dediğiniz kızın, hoşlandığı ve nefret ettiği şeyleri öğrenip ona göre hareket edin.
Onun için doğru kişi olduğunuz, hissini vermeye çalışın, gerisi biraz şans, biraz yakışıklı görünme durumu.
Kadınlar kendilerini güldüren erkeklerden hoşlanır.
Savıyla hiçbir yere varılmaz.

Erkeklerle takıla takıla yaptığınız mizah sadece erkeklere yönelik bir hal almış olabilir.

Karşınızdaki insan; Arkadaş olmalıyım dediğiniz kızın, hoşlandığı ve nefret ettiği şeyleri öğrenip ona göre hareket edin.
Onun için doğru kişi olduğunuz, hissini vermeye çalışın, gerisi biraz şans, biraz yakışıklı görünme durumu.
Kadınlar kendilerini güldüren erkeklerden hoşlanır.
Savıyla hiçbir yere varılmaz.

Ben genelde benden yaşça yüksek insanlarla takıldığımdan biraz 20 30 yaş arası bir mizah anlayışı oluştu babam ve baba tarafıyla biraz fazla takıldığımdan.

Geri
Yukarı