Kızlar neden bu kadar egolu?

Arkaya K-Pop koyup "Türk kızları size bakmıyor Rus kızları niye baksın" diyen biri vardı :D
Bence Türk kızları gerçek değil. Neden mi çünkü makyajlarını çıkarınca erkek oluyorlar 🤔

Her gün Insta'dan onlara çok güzelsin şöylesin böylesin diyen erkekler yüzünden olabilir mi?

Ekran Görüntüsü 2021-05-16 16:01:15.png

Çünkü hepsinin ortak derdi para benimki daha güzel olsun en iyisi olsun derdinde kız kuzenim sırf istediği telefonu alamadığı için babasına yanımda öküz dedi😶
Tabi her kız aynı değil.

Instagram'da postların yorumlarına bakıyorum. 40 tane erkek yorum atmış 1 tane kız. Altına yazmışlar haha süper, harikasın, 👏👏,😂🤣🤣. Yani sonra egolu olmaları normal. Bizim erkekler böyle davranmasa sorun olmayacak.

Kendini bilen olgun kızlar bu yorumların gerçek olamayacağını ve arka planda yatan sebepleri bilmesi gerekiyor zaten.

Evlenilecek birini aramak bana çok saçma geriyor. Nerede arayacaksın ki o senin karşına çıkmadıktan sonra. O yüzden hiç aramıyorum, takmıyorum bile kaderimde varsa bir gün karşıma çıkar, çıkmazsa da canım sağ olsun bana harbi kız yokmuş. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı