Kızlar neden bu kadar egolu?

Böyle düşünmemdeki sebep tipsiz olduğum içinde değil. Göreceli bir şey bu tamam ama 1.91 boyundayım ve baby face bir yüzüm var. Kızların çok rahat ilgisini çekebiliyorum ama uğraşmaya değer bir kız göremedim hiç.

Arkadaşlarım beni biraz Francisco lachowski benzetirler ne yalan söyleyeyim. :D O da tartışılır tabii. 🤣

Eki Görüntüle 1026121
Bende bugün fırının önünde ekmek almak için beklerken evliliğinin 5.ci yılı olan bir erkek gibi gördüm kendimi. Fiziksel olarak çökmüşüm ben. 176 cm boyum var 71 kiloymuşum.

Hepsi değil hocam, arada düzgünleri de var. Ona bakılırsa erkeklerde de “keko” takılanlar var.
Kızlarda da anlayışlı ve zeki olanlar var. 👌😁

O iki tür insan kolay kolay birbirini bulmuyor. Ya erkek "mal" oluyor ya da kız. İkisinin "mal" olduğu ilişkilerin sonu zaten belli.

👌 Ben de ekleyeyim bu emojiyi. Çok haklısınız. Öyle yazmışlar ki bütün kızlar egolu gibi oldu 🙂

Genelleme yapmak yanlış olabilir ama kezban potansiyeli çok büyük. Göz ardı etsen bile denk geliyorsun arkadaş. Kaçamıyorsun. Yanılıyorsun.

Benim için de böyle konu açsan ben de ego yaparım. Kendin yüceltiyorsun sonra niye egolu diyorsun. Ben olsam ben de bakmazdım sana.

"Vajinam var bana tap." falan kafası. Hafif keko sevdası ama kadına şiddete hayır. Kadınlar ile ilgili herşeyi savunuyor ama iş erkeğe gelince haketmiştir. Kadınların erkeklere ihtiyacı yok, kadınlar kendi başına para kazanabilir diyor ama kadının aldatmasına rağmen nafaka almasına bir şey demiyor. İşin garip tarafı erkeklerde birşey demiyor.

"Vajinam var bana tap." falan kafası. Hafif keko sevdası ama kadına şiddete hayır. Kadınlar ile ilgili herşeyi savunuyor ama iş erkeğe gelince haketmiştir. Kadınların erkeklere ihtiyacı yok, kadınlar kendi başına para kazanabilir diyor ama kadının aldatmasına rağmen nafaka almasına bir şey demiyor. İşin garip tarafı erkeklerde birşey demiyor.
Yaşasın femiNAZİ.

Yeni konular

Geri
Yukarı