Neden kızlar düzgün erkeklerle çıkmaz?

Evrimsel sürecin getirdiği bir şey. O zamanlar kaba barbar olan daha iyi avlanır daha iyi hayatta kalır vs. meselesi. İçgüdülerle alakalı tamamen. Hiçbir kız kendini kovalayan erkekle cinsellik hayal etmez ona aşık olmaz. O yüzden kaçan erkek olup ilişkiyi saçma taktikler ile yaşamanız gerekiyor. Gerçek aşkın yalan olduğunu bunları anladığınız zaman fark ediyorsunuz.

E3MCBycWUAA-gZQ.jpg

Düzgün insanlar onlara göre değil çünkü onlar mafya (!) Kekoların yanında kendilerini daha güvende hissediyorlar herhalde, diğer türlüsü kız için ölüme gitmekten farksız bir durum.

Evrimsel sürecin getirdiği bir şey. O zamanlar kaba barbar olan daha iyi avlanır daha iyi hayatta kalır vs. meselesi. İçgüdülerle alakalı tamamen. Hiçbir kız kendini kovalayan erkekle cinsellik hayal etmez ona aşık olmaz. O yüzden kaçan erkek olup ilişkiyi saçma taktikler ile yaşamanız gerekiyor. Gerçek aşkın yalan olduğunu bunları anladığınız zaman fark ediyorsunuz.
Yalanlarmı hocam ?

Düzgün insanlar onlara göre değil çünkü onlar mafya (!) Kekoların yanında kendilerini daha güvende hissediyorlar herhalde, diğer türlüsü kız için ölüme gitmekten farksız bir durum.
Neymiş benim goüsümde kıl yokmuş diye beni istemedi. Bu kadar olmaz çok üzüldüm ben geçen sene arkadaşlar yerin dibine girdim.

Küçüklükten itibaren erkek çocuklarına şiddet tıpkı normal bir şeymiş gibi empoze edilmekte. Bunun sonucunda maalesef ki Türk toplumu olarak sanki şiddet normal bir şeymiş gibi bir norm oluştu. Bunun sonucunda Türk kızlarımız keko, şiddete meyilli,ağzı bozuk diğer adıyla 'it kopuk' olmayan erkekleri bir garip görüyorlar. Esasına baktığımız zaman tamamen eğitimsizlikten kaynaklanıyor. Gidin yurt dışına bir kadına keko gibi davranın bırakın yüzünüze bakmayı yüzünüze tükürürler. Tabii biraz yaşadığınız konumla da ilgili. Mesela elit bir semtte zengin bir ailenin kız çocuğu ile fakir bir ailede büyümüş bir kız çocuğunun hayallerinde ki rol model erkek farklı olacaktır.

Arkadaşlar ben yavaş sakin içki içmeyen sorunları konuşarak çözmeye çalışan birisiyim. Ama görüyorum ki etrafımda nerede şımarık çalışmayan uyuşturucu kullanan erkeklerle kızlar çıkmaya can atıyor işte tarzı böyle dövmeli falan gibi. Ama sonra görüyorum ki ya ölüyorlar ya halleri hayatları yazık oluyor bu kızların.
Sorunun cevabını biliyorsun, hipergrami. Mastürbasyon yap geç, hayatına dahil olmak isteyen biri varsa gelsin, yoksa sal gitsin, cinsellik dışında çok fazla takılacak bir konu değil.

Geri
Yukarı