Kızlara bakmaktan çekiniyorum

Hocam çok kasmayın, bakıyorsa bakın, bakmayıp sizin hoşlandığınıza da siz bakın. Bakın, gidin ve konuşun. Kaçıncı sınıfsınız bilmiyorum ama çok küçük değilseniz kimsenin sapık diyeceğini zannetmiyorum.

Gidin konuşun, sevgili yapın, ayrılın, barışın, başkalarıyla da konuşun, bunları deneyimleyin. Ortaokul, liseyi bir şekilde bunlar olmadan atlattınız diyelim. Üniversite tarafına geldiğinizde istemeseniz de bunlar olacak, burada üzülmek istemiyorsanız, en azından ne olduğunda ne olacağını bilmek istiyorsanız biraz çekinmemeniz gerekiyor bence.

Merhaba. Okulda bana bakan bir sürü kız var fakat hiçbiriyle göz teması kuramıyorum. İçimde hep bir ya arkamdan kötü konuşurlarsa, sapık derlerse gibi düşünceler yatıyor. Geçmişte bunlarla ilgili bir travmam yok ama yine de böyle hissediyorum. Ya da dışarıda ilk kez gördüğüm birine baktığımda neden baktığıma dair laf atacakmış gibi hissediyorum. Bunlar gereksiz düşünceler mi?

Evet, bildiğin anksiyete bu.

Ne saçmalıyorsun? Çoluk çocuksunuz, her şeye yorum yapmayın.

Burada yorum yapmam çoluk çocukluk oluyorsa sizinki ne oluyor kanka sorabilir miyim? Boş konuşmayın Türkiye Cumhuriyetindeyiz herkes yorum yapma hürriyetine sahiptir git biraz temel kuralları öğren öyle yaz çok komiksin. Sanalda iki laf edince büyük mü oluyorsunuz büyüklüğünüzü saygıyla belli etmelisin 2 laf ederek değil kankam.

Son düzenleme:
Merhaba. Okulda bana bakan bir sürü kız var fakat hiçbiriyle göz teması kuramıyorum. İçimde hep bir ya arkamdan kötü konuşurlarsa, sapık derlerse gibi düşünceler yatıyor. Geçmişte bunlarla ilgili bir travmam yok ama yine de böyle hissediyorum. Ya da dışarıda ilk kez gördüğüm birine baktığımda neden baktığıma dair laf atacakmış gibi hissediyorum. Bunlar gereksiz düşünceler mi?
Hocam sapık demezler ama Ortaokuldan Lise çağı bitene kadar kızlarla yakın arkadaş olma. Sonra seni kullanırlar ve bir bakarsın artık arkadaşınız değiller.

Yeni konular

Geri
Yukarı