Kızlara ilgi duymuyorum

Benim içinde durum aynıydı tabii lisede 8 erkek 32 kız oluncaya kadar.
Dostum kızlara anlık olarak ilgi duyuyormuş gibi oluyorum ama çok tuhaflar ya sonra soğuyorum lise ortamı doğal olarak kızların davranışları çok meçhul oluyor ben uzağım kendi gelişimime bakıyorum. Güzel bir ilişki olacaksa kaçırmayın ama onun dışında salın ve sorgulamayın kız mevzusunu.

Dostum kızlara anlık olarak ilgi duyuyormuş gibi oluyorum ama çok tuhaflar ya sonra soğuyorum lise ortamı doğal olarak kızların davranışları çok meçhul oluyor ben uzağım kendi gelişimime bakıyorum. Güzel bir ilişki olacaksa kaçırmayın ama onun dışında salın ve sorgulamayın kız mevzusunu.

Benim ilişkimde genelde selamlaşmak ve hal hatır sormaktan ileriye gitmiyor. Şikayetçi miyim? Değilim.

@Jan Valjan konu sahibine bir tavsiyeniz var mı? Çok merak ettim fikrinizi.
Yani zaten cevap yazilmis. Kendini sartlandirmis. Ben de universiteye kadar kizlarla ilgilenmemeye dair kendime soz vermistim. Inek ogrenciydim tabi, eger sen de boyleysen bunu yapman dogal dostum. Ama hem caliskan olup hem de isi goturen bir insan olmaniz daha dogru olur.

Son düzenleme:
14 yaşında bir çocuğun bilgiyi internetten alması hiç doğru değil. Size burada insanlar tavsiye veremez, verse bile doğru olmama ihtimali çok yüksek. Bu tarz konular hassas konular, her şey olabilir ve en doğrusu bir profesyonele danışmaktır. Yaşadığınız bir problem olduğu için söylemiyorum, size farklı geldiği için söylüyorum. 7 milyar insanın yaşadığı bir dünyada doğru ya da yanlış yoktur bence. Siz belki de öylesinizdir ya da sadece duygusal bir bağ kurduktan sonra etkilenmeye başlıyorsunuzdur. Bunu biz bilemeyiz, bir profesyonelden yardım alarak siz, kendinizi keşfedebilirsiniz.

Yok ama aseksüel olduğum için mutluyum hetero olsam var ya aşk acısı çeker inlerdim kız cinsineilgi duymuyorum eğer ileriki yaşlarda hetero olacaksam eğer yine ilgi duymamaya çalışırım çünkü kızlardan sevgili olunca ya başka birsiyle ya da kırıyor ya da üzüyor çoğu kızlar yarısı değil seveceğimiz doğru kişiyi bulsaydık hetero olmak isterdi herkes bence bana göre.
Yalnız aseksüeller aşık olabiliyor sadece cinsel dürtüleri yok. Büyük ihtimal heterosun ama ilgini çekicek birini bulamamışsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı