Kızların dünyayı görüşü vs erkeklerin görüşü

C0dQV90WEAEQQpR.jpg

Artık şöyle genellemeleri bırakın, her insan farklıdır; hem bu rekabet ne? Erkekler kadınlardan yada kadınlar erkeklerden falan mı üstün?

Eki Görüntüle 714727

Artık şöyle genellemeleri bırakın, her insan farklıdır; hem bu rekabet ne? Erkekler kadınlardan ya da kadınlar erkeklerden falan mı üstün?

Hocam işin içinde gırgır da yapıyoruz tabii ama genellemeleri bırakamayız. Her konuda genellemeler "genellikle" kullanılır. Her insan evet farklıdır fakat biz burda "genel" şekilde ele almamız gerekiyor ki konu anlamlansın 😀

Eki Görüntüle 714727

Artık şöyle genellemeleri bırakın, her insan farklıdır; hem bu rekabet ne? Erkekler kadınlardan yada kadınlar erkeklerden falan mı üstün?
Bunu en çok bizim millet yapıyor. Neymiş kadınlar kurnazmış falan filan...

Cem Yılmaz başlattı bunu. Halbuki adam sadece şaka yapıyordu.
Cem Yılmaz'ın yaptığı ironileri anlamayan bir milletiz.
En çok ironi yapan milletiz ama ironi nedir bilen yok.

Düşünce anlamında sordum onların psikolojisini vs. merak ediyorum. Yani tüm yük gerçekten erkekte bu dünyada. İyi bi üniversiteyi sağlam puanla bitir kaliteli mühendis ol, oradan aynı zamanda kod programları öğren, bir şekilde Amerika'da yaşama ve çalışma hakkı kazan, sağlam maaş al, akadaşların aracılığı ile kendi ayarında kız bul diye uzar gider benim hedeflerim. Kızlarında isterse üni okumasın bir şeyi etkilenmiyor yeminle.

Düşünce anlamında sordum onların psikolojisini vs. merak ediyorum. Yani tüm yük gerçekten erkekte bu dünyada. İyi bi üniversiteyi sağlam puanla bitir kaliteli mühendis ol, oradan aynı zamanda kod programları öğren, bir şekilde Amerika'da yaşama ve çalışma hakkı kazan, sağlam maaş al, akadaşların aracılığı ile kendi ayarında kız bul diye uzar gider benim hedeflerim. Kızlarında isterse üni okumasın bir şeyi etkilenmiyor yeminle.
Attın zehirli oku.

Yeni konular

Geri
Yukarı