Kızlarla sevgili olma rehberi (çok kolay)

@ZCPS21 orda kastım sevgili edinmekten çok kızlar tarafından çok umursamayan biri çok da özgüvenli olamaz dedim çünkü ister istemez kız hayatın önemli bir parçası ve kendine güven getirir kızlar tarafından talep görme.
Haklısın ama yine de özgüven belirtisi olarak görmüyorum bu durumu.
Affedersin ama erkek ezik ve pısırıksa kızlar ona hiç yaklaşmıyor normalde, bilinçaltı ile ilgili diyebiliriz bir nevi ancak bir kız uğruna peşinde dolaşmaya da pel gerek yok.

@BruceWaynee, bir kız birini kanka diye elinde tutuyorsa o kişi yedektir. Derdini anlatabileceği birisi arıyordur.

Kelimeler yetmeyecek ve lügatta sözcük bulamayacak kadar mükemmel varlıklarız. Bu kadar yeter.

Basit bir cümleyle kendinizi ifade edemiyorsanız, bence sorunu kendinizde arayın :) Çevrenize sallamayın. Burada anlatılanlar doğru olduğu için diyecek bir şey bulamıyorsunuz. Anlatılanlar doğru olmasaydı hemen savunma moduna geçerdiniz fakat doğru olduğu için hiçbir şey demiyorsunuz. Salak bulduğunuz erkeği beter ediyorsunuz ancak akıllısına denk gelince ne hikmetse hiçbir şey yapamıyorsunuz :) Woman ☕

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE öyle zaten vakit kaybı gibi bişey kızdan hoslaniyosan.
1697967770444.png

Bu kişiden farkın olduğunu sanmıyorum, bir hayal ettim seni.

Birde Patrick Bateman, ergenliğin zirvesindesin.

Eki Görüntüle 1985937

Bu kişiden farkın olduğunu sanmıyorum, bir hayal ettim seni.

Birde Patrick Bateman, ergenliğin zirvesindesin.
20 yaşında falanim hiç tanımadan nasıl böyle cikarimda bulundun çok merak ettim. Kızla kanka olmak boş iş diyorum kızlar boş iş dediğim falan da yok ki emin ol fiziğim de senden iyidir.

Maalesef ki bunlar boş şeyler ileride kızlara iyi davranıp umursanmayinca anlarsın ne dediğimi.

Yeni konular

Geri
Yukarı