Knight Online gerçek sistem gereksinimleri

AMD Athlon II X2 240 AM3 (2.8GHz) 2MB 938P İşlemci

ASUS M2N68-AM SE Anakart

+4 GB DDR2 RAM

160GB Samsung 3.5" HDD

Sapphire ATI Radeon HD4550 Pciexpress Ekran Kartı

250Watt Bronze sertifikalı PSU
-------------------------------------------------------------------------------
Bu PC ile AFK farm yapılır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Konunun üzerinden bayağı geçmiş ama yardıma ihtiyacım var kuzenim Knight Online için bir bilgisayar almak istiyor 1500 lira bütçesi var bende ikinci el bir sistem buldum ama malum Knight Online optimizasyon sorunları ile biliniyor ortalama kaç FPS alır yardımcı olur iseniz çok sevinirim.

özellikler.

İşlemci:
Intel Core i3 2120 3.3 GHz işlemci.

anakart: ASUS H61M-K anakart.

RAM: 8 GB 1600 MHz DDR3 RAM.

ekran kartı: PowerColor HD5570 1 GB 128 Bit ekran kartı.

SSD: WD 240 GB SSD.

kasa: 300 Watt Vento.

Arkadaşlar tek kelime söylüyorum test ettim bana güvenin i3 4160 işlemcili bir PC bulun alın ekran kartına gerek yok RAM 4 ya da 8 hiç fark etmez bu kadar söylüyorum sadece işlemci i3 4160 olsun yağ gibi akıyor oyun kendi evimde i5 8400 var ondan daha güzel oynatıyor çok saçma ama öyle tabii sadece K. O için bu böyle başka oyun oynayacaksanız orasını bilemem ve son olarak ekleyeyim Windows 10 kullanacaksanız kesinlikle SSD şart.

Bu konuyu hep takip ediyordum.Dün i3 4160 işlemcili gt710 ekran kartlı W10 yülü ssd olmayan
Arkadaşlar tek kelime söylüyorum test ettim bana güvenin i3 4160 işlemcili bir PC bulun alın ekran kartına gerek yok RAM 4 ya da 8 hiç fark etmez bu kadar söylüyorum sadece işlemci i3 4160 olsun yağ gibi akıyor oyun kendi evimde i5 8400 var ondan daha güzel oynatıyor çok saçma ama öyle tabii sadece K. O için bu böyle başka oyun oynayacaksanız orasını bilemem ve son olarak ekleyeyim Windows 10 kullanacaksanız kesinlikle SSD şart.

bi pc aldım.Siz 4160 yağ gibi akıyor dediniz diye fakat moradonda 20 fps zor alıyorum.Ekran çözünürlüğünü 1280*1024'e alıp ayarlardan kaliteyi kısmama rağmen.
Yavaştan pişman olmaya başladım burayı okuyup böyle bi sisteme para verdiğim için.

Bu konuyu hep takip ediyordum.Dün i3 4160 işlemcili gt710 ekran kartlı W10 yülü ssd olmayan

bi pc aldım.Siz 4160 yağ gibi akıyor dediniz diye fakat moradonda 20 fps zor alıyorum.Ekran çözünürlüğünü 1280*1024'e alıp ayarlardan kaliteyi kısmama rağmen.
Yavaştan pişman olmaya başladım burayı okuyup böyle bi sisteme para verdiğim için.
Hocam SSD yoksa Windows 7 yükleyin birde öyle deneyin büyük ihtimal onandır. Windows 10 için SSD şart.

SSD sipariş ettim.Haftaya gelecek büyük ihtimaille.İlk olarak SSD+W10 ile deneyeceğim olmazsa W7 ile deneyeceğim.Umarım olur yoksa boşuna pc almış olacağım.

Geri
Yukarı