Köpek arabamıza zarar verdi

Galaxes

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Ülkede barınak yok ki alsınlar. Geçenlerde plakayı çıkartmışlardı şimdi tekere zarar vermişler. Diyecek söz yok. 400 lira zaten gitmişti şimdi daha da fazla gidecek. Hiçbir şey diyemiyorum ya. Bu insanlarda vicdan yok. Bari bi' barınak yapın adam gibi ya. Hayvanseverliğiniz batsın. Arabamızın hali bu şu an.

IMG-20220910-WA0000(1).jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ülkede barınak yok ki alsınlar. Geçenlerde plakayı çıkartmışlardı şimdi tekere zarar vermişler. Diyecek söz yok. 400 lira zaten gitmişti şimdi daha da fazla gidecek. Hiçbir şey diyemiyorum ya. Bu insanlarda vicdan yok. Bari bi' barınak yapın adam gibi ya. Hayvanseverliğiniz batsın. Arabamızın hali bu şu an.

Eki Görüntüle 1513617
Barınağı aramak daha iyi olur biz aradığımızda gelmişlerdi.

Sokaktaki köpekleri toplamayan belediye, buyurun bu zararı karşılayın.

Barınağı aramak daha iyi olur biz aradığımızda gelmişlerdi.

Gelmiyorlar hocam bu belediyeden hiçbir şey olmuyor eskiden de aradık gelmediler hiçbir şey yapmadılar yapmıyorlar. Size şu kadar diyeyim merkeze 15 dakika uzaklıktayız ve burada maksimum altyapı desteği 42Mbps. Yan sokakta fiber var burada yok. Sakarya'dayım.

Son zamanlarda sokak köpeği sorunu ciddi şekilde rahatsız edici olmaya başladı, İzmir'de yaşıyorum fakat burada da durumlar pek farklı değil köpekler 8-9'lu gruplar halinde dolaşıp geçen her arabaya havlıyorlar ve insanlara saldırıyorlar hatta arada bir 2 farklı köpek sürüsü birbirine giriyor, birbirlerini öldürüyorlar öldürmeseler de ciddi zarar veriyorlar. Umarım bu sorun yakında çözülür, sokaklarda rahat rahat yürüyemez olduk.

Geri
Yukarı