Köpek arabamıza zarar verdi

Belediye CHP'de de olsa değişen bir şey olmayacak merak etmeyin. İzmir'de defalarca şikayet yazdım kimsenin umurunda değil. İtetapar Facebook teyzelerinin ve mamacıların istekleri daha önemli.

O yüzden zaten CHP'den bir şey beklemiyorum. Mansur gelse bile hikaye geliyor bana. CHP yine CHP olacak.

Şimdi gelir hayvan severler "OnLaR dA cAnLı" Arkadaşlar bu köpekler insanlarada saldırıyor hadi arabayı bir şekilde bir daha yaptırırsın ama insan canı bir daha geri gelmez. Belediye bunlara dikkat etmesi lazım.

Kimseden bir şey bekleme. Sorunu kendin çözebilirsin. Sen de köpeğe zarar vereceksin. Sopayla veya bıçakla köpeği uzaklaştıracaksın. Kendini ve arabanı köpeklerden koruyacaksın.

Kimseden bir şey bekleme. Sorunu kendin çözebilirsin. Sen de köpeğe zarar vereceksin. Sopayla veya bıçakla köpeği uzaklaştıracaksın. Kendini ve arabanı köpeklerden koruyacaksın.

Nasıl koruyalım hocam sence? Gece nöbet mi tutalım garajın önünde? Belediye bir şey yapmazsa zehirlemekten başka çare yok.

Nasıl koruyalım hocam sence? Gece nöbet mi tutalım garajın önünde? Belediye bir şey yapmazsa zehirlemekten başka çare yok.
Belediye bir şey yapmıyor zaten. Arabayla ilgili olan durum çıkmaza girmiş durumda elbette. Yani sokakta gördüğün her köpeği öldürürsen veya dediğin gibi nöbet tutarsan araba korunur. Kesin olarak koruma yolu yok.

Gerçekten köpekleri çok severim ama bu böyle olmaz. Sokak hayvanlarının acilen kısırlaştırılması gerekiyor. Onlar için yaşanabilir barınaklar yapılıp toplanmalılar. Maalesef şimdiki barınaklar aşırı kötü.

Yeni konular

Geri
Yukarı