Kol kırığından sonra spor

TolgaB36

Kilopat
2 ay önce motor kazasında iki kolum ve burnumu kırdım. Tam 1 ay önce de alçılarım çıktı 17 yaşındayım. 2 yıldır spor yapıyorum, benim için bir tutku resmen. Ne yapmam gerekiyor? Tecrübeli abilerim bana ne önerirsiniz? Ayrıca 6-7 kiloya kadar zorlanmadan kaldırabiliyorum, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 ay önce motor kazasında iki kolum ve burnumu kırdım. Tam 1 ay önce de alçılarım çıktı 17 yaşındayım. 2 yıldır spor yapıyorum, benim için bir tutku resmen. Ne yapmam gerekiyor? Tecrübeli abilerim bana ne önerirsiniz? Ayrıca 6-7 kiloya kadar zorlanmadan kaldırabiliyorum, şimdiden teşekkürler.
Kolunuzu zorlamadan sanki spora yeni başlamış gibi devam edin.

Çok yavaş başlayın. Pek çok kere sakatlanıp, fizik tedaviler gördüm. 6,7 kilo şu anda size zorlayıcı olacaktır, daha hafifleriyle başlayın. Bu süreçte kireçlenmiş eklemlerinizi unutmayın. Glukozaminoglukan kondratin tabletleri kullanabilirsiniz ve Com Romax bunun en meşhur olanıdır.
Yavaş yavaş güçlendirme yoluna gideceksiniz. Eski temponuza ulaşmanız 6 ay kadar sürebilir, acele etmeyin, sabırlı olun.
Geçmiş olsun.

Bu işe yılını verenler bile iyileştikten sonra ya yavaş yavaş başlıyor ya da hiç başlamıyor. Doktora görünmeden bir şey yapma. Bi de en fazla 6 kg kaldırabiliyorum diyosun..

Bu işe yılını verenler bile iyileştikten sonra ya yavaş yavaş başlıyor ya da hiç başlamıyor. Doktora görünmeden bir şey yapma. Bi de en fazla 6 kg kaldırabiliyorum diyosun..
Fizik Tedavide maçlara çıktığımı söyledim bu yüzden daha ağırlık üzerinden gittik 5-6 kg zaten doktor öneriyor 7 gün boyunca 2 kg arttırarak devam ettik

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı