Kol ve eldeki kıllar nasıl alınır?

LinusFenrir

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5500 Rx 570 4 GB Gaming x
Koldakı ve eldeki kıllar nasıl alınır, sivri kökler kalmadan?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer geçici olarak kurtulmak istiyorsanız ve acısız olsun diyorsanız kıl dökücü iyi bir seçimdir ama ortalama 1 hafta içinde geri çıkmaya başlar ağda çok acı vericidir sanırım ortalama 1 ay içinde geri çıkmış oluyor lazer epilasyon kalıcı çözümdür ama çok olmasa da pahalı ve acılıdır yanlışım varsa düzeltin.

Eğer geçici olarak kurtulmak istiyorsanız ve acısız olsun diyorsanız kıl dökücü iyi bir seçimdir ama ortalama 1 hafta içinde geri çıkmaya başlar ağda çok acı vericidir sanırım ortalama 1 ay içinde geri çıkmış oluyor lazer epilasyon kalıcı çözümdür ama çok olmasa da pahalı ve acılıdır yanlışım varsa düzeltin.
Lazer Epilasyonu hiç denemedim. Sakal çıkmasını istemiyorum ben de.
Lazer Epilasyon bunun için de geçerli midir ?

Aslında hepsi olur arkadaşlar saymış ama tüy dökücü önermiyorum pek. Kimyasal ve cilt hastalığına sebep olabilir. Ben bir ara vücut için özel makine ile almıştım. Bir ara ağda yaptım ki aralarında en iyisi olsa da acılı ve yüksek maliyetli oluyor. Şahsen lazer derim işin özü.

Acıması sorun değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı