Kolanın 7,5 TL Olması

Dünyanın en zararlı içeceklerinden biri içmeseniz de olur. Hatta konu bile açmıştım;

Lütfen başlamayın yine. Dünyanın en zararlı içeceği mi :D

Kola içmiyorum bu kadar basit. :)

Yıllardır içmiyorum. Yakınlarım da içmiyor. Şu siyah içeceği içmeyince ölmüyorsunuz yani. :D
Asitli içeceklerden sadece sade maden suyu içiyorum.
Kola içenlerin parasına, sağlığına yazık. Vücut bu. Çöplük değil. Bulduğunuzu içinize doldurursanız eninde sonunda bir gün sağlığınızı yitirebilirsiniz.
O yüzden sağlığınıza oldukça dikkat edin. Benden tavsiye, kola ve rakiplerinin ürettiği hiçbir şeyi yiyip içmeyin. :)

Yıllardır içmiyorum. Yakınlarım da içmiyor. Şu siyah içeceği içmeyince ölmüyorsunuz yani. :D
Kola içenlerin parasına, sağlığına yazık. Vücut bu. Çöplük değil. Bulduğunuzu içinize doldurursanız eninde sonunda bir gün sağlığınızı yitirebilirsiniz.
O yüzden sağlığınıza oldukça dikkat edin. Benden tavsiye, kola ve rakiplerinin ürettiği hiçbir şeyi yiyip içmeyin. :)
Ben de içmiyorum kola ama bazı şeyler sigara gibi başladın mı bırakamıyorsun maalesef :(.

Sorun kola içmemekle çözülmüyorki. Her şeye zam geliyor. Onu içme bunu yapma derken ot gibi yaşamaya başladık. :D

Dolar 7 oldu ey ahali!
1587565014280.png

Dünyanın en zararlı içeceği demedim, içeceklerinden biri dedim okuma probleminiz var sanırım. Konuda yazanları okursanız ne demek istediğimi anlarsınız bilimsel kanıtlanmış yazılar varsa aksini söyleyecek kanıtlarla gösterebilir.

Biri deseniz ne olur, dünyanın en zararlı içecekleriyle karşılaştırmışsınız işte.

Konunuzda bilimsel kanıtlara dair tek bir şey yok. Kafein ve şekerin vücuttaki bilindik etkilerini aksiyon filmi edasıyla abartarak anlatmışsınız. Bu saçmalığa bilimsel kanıt denilmesi için insanda büyük miktarda ön yargı olsa gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı