Kolanın 7,5 TL Olması

Biri deseniz ne olur, dünyanın en zararlı içecekleriyle karşılaştırmışsınız işte.

Konunuzda bilimsel kanıtlara dair tek bir şey yok. Kafein ve şekerin vücuttaki bilindik etkilerini aksiyon filmi edasıyla abartarak anlatmışsınız. Bu saçmalığa bilimsel kanıt denilmesi için insanda büyük miktarda ön yargı olsa gerek.

Aynen, aynen saçmalık. Şeker ve Glikoz-Fruktoz şurubunun insan sağlığı üstünde etkisini iyice araştırman lazım. Bilip bilmeden konuşmak ne kolay.

Coca-cola-1-816x1017.jpg

Aynen, aynen. Şeker ve Glikoz-Fruktoz şurubunun insan sağlığı üstünde etkisini iyice araştırman lazım.

Eki Görüntüle 542928

Şeker karşıtı propagandaya başlayacaksanız sizinle konuşmaya tenezzül bile etmeyeceğim. İçindeki kafein oranı kahveye göre oldukça az. Sorun teşkil edecek tek içeriği fosforik asit.

Şekersiz kola mı şekerli kola mı hangisinin zararı daha fazla? İnternette hep yalan yanlış bilgiler görüyorum bu konu hakkında. Doğru dürüst bir araştırma var mı?

Şeker karşıtı propagandaya başlayacaksanız sizinle konuşmaya tenezzül bile etmeyeceğim. İçindeki kafein oranı kahveye göre oldukça az. Sorun teşkil edecek tek içeriği fosforik asit.
En son metaldeki pası çözmek için kullanıyordum, lavaboya da döküyorum iyi açıyor öneririm. Çok yararlı mideni deler en fazla içmeye devam edebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı